Andres Puusepp läbis Ironmani võistluse: olen õnnelik ja väsinud

Pilt: Gertrud Alatare
Pilt: Gertrud Alatare

Sellel nädalavahetusel toimuval Ironman Tallinn triatlonil astus võistlustulle armastatud raadiohääl Andres Puusepp, kes lõpetas kogu võistluse edukalt, täpsemalt ajaga 07:07:43. Puusepp osales triatlonil esmakordselt.

Andres Puuseppa saatsid treeningperioodil tagasilöögid, nimelt nakatus ta vaid kaks nädalat enne võistlust koroonasse. Seega polnud mees kindel, kas ta üldse starti saab. Puusepp sõnas vaid mõned päevad enne võistlustulle astumist, et viimane treeningnädal enne võistlust on olnud rahulik.

”Ei lähe üle pingutama ja ennast lõhkuma. Asja tuleb võtta mõnuga ja teha enesetunde järgi,” selgitas Puusepp vaid mõned päevad enne võistlust. Ta lisas, et kindlasti ei tohi nädal aega diivanil lösutada, aga üks või kaks päeva enne võistlust võiksid olla trennivabad. 

Täna läbis ta edukalt Ironman 70.3 triatloni. Täpsemalt oli vaja tal läbida 1,9 km ujumist, 90 km jalgrattasõitu ja 21,1 km jooksu. Ta sõnas pärast võistlust meediale, et on väga õnnelik ja väsinud, kuid erilisi emotsioone ei tunne. Ühtlasi lubab ta ka järgmisel aastal taas rajal olla.

Andres Puusepp läbis Ironamni
Andres Puusepp läbis Ironmani

Meenuta, kuidas Andres Puusepp Ironamaniks treenis.

Kommentaarid puuduvad