Andres Kõpper: kui kellelegi minu muusika ei meeldi, siis..

Andres Kõpper
Andres Kõpper — FOTO: Pressimaterjal / Marleen Muhuste

Saates "Hommik Anuga" oli sel nädalal külas muusik Andres Kõpper, kes rääkis lähemalt, millist tagasisidet ta on saanud ja mida osad inimesed tema puhul veel hindavad.

"Ükskord oli mul klubis DJ-sett ja backstage'is oli sõbra sõber, kes ütles mulle, et tea, mulle su muusika ei meeldigi nii väga, aga su huumor on väga lahe. Ma võtsin seda väga positiivselt," sõnas Kõpper ja lisas, et muusikamaitse ongi väga subjektiivne.

Muusiku sõnul ei ole õiget ja vale, kui kellelegi ei meeldi tema muusika, siis ma ei võta üldse südamesse. ''Mulle endale ka suur osa muusikast ei meeldi, see võib olla kvaliteetne, aga see ei meeldi,'' lisab ta.

"Huumoris on ka erinevad maitsed, aga see on natukene universaalsem," nentis ta ja kinnitas, et oma klippidele ta veel rahvusvahelist tähelepanu pole saanud. "Vahepeal läks Jenna Ortega klipil (video, kus Kõpper kehastub saatejuht Jimmy Kimmeliks, toim.) küll nii hästi, ja ma mõtlesin, et oleks lahe küll, kui Jimmy Kimmeli tiim seda märkaks või repost'iks, võib-olla ma peangi uuesti sotsiaalmeediasse panema, äkki jõuab, ja loodetavasti tule siis mingit kohtukutset."

Loe ja vaata täispikka intervjuud Andres Kõpperiga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad