Andrei Zevakin avaldas suurima šoki USA reisi ajal: see on neil auasi!

Andrei Zevakini ja Robin Valtingu reisisaade sai eile Elisa peol kõva avapaugu. Noormehed avaldasid ka, mis oli neile USA reisi puhul suurim šokk.

Uus Elisa tõsielusari “Zevakin ja Valting vs. Ameerika“ viib vaatajad kaasa Eesti populaarseimate juutuuberitega Andrei Zevakini ja Robin Valtinguga, kes asuvad rännakule Ameerika idarannikult läänerannikule. Poiste eesmärk on reisi jooksul teada saada, mis on tõeline Ameerika.

Küsimusele, mis oli nende jaoks suurim kultuurišokk USA reisil, oli poistel valmis üksmeelne vastus. “Minu jaoks šokk, mis on rohkem negatiivne… ma arvan, et see on suht obvious (eestik. – ilmselge)… See on relvad. Kui sa mingitesse osariikidesse jõuad, siis seal on relv põhimõtteliselt kohustuslik asi reaalselt. Sul inimesed käivad, sul on relv siin samas (Andrei näitab vöö vahele) ja nad ei varja. See on neil ikka uhkuse värk. See on ikka nähtaval!” 

Robin segas vahele ja tuletas meelde seika, mida poisid reisil nägid: “Üks mees käis naisega poes kaks relva vöö peal. Käib ringi lihtsalt…” 

Andrei jätkas: “See oli isegi meie jaoks… Me oleme reisinud küll, näinud igasuguseid asju ka, aga see oli juba selline “ma ei tea, kas ma tunnen ennast mugavalt praegu”. Minu jaoks oli šokk.”

Andrei ja Robin, aga lasid reisi jooksul ikka ise ka relvast. Robin meenutas, et relva tagasilöök oli nii kõva, et tundis, et see võib tal õla paigast lüüa.

Vaata videost Andrei ja Robini reisiemotsioone ning mida nad reisil olles kõige rohkem kodumaa puhul igatsesid!

Vaata ka reisisaate esilinastuse galeriid SIIT!

Kommentaarid puuduvad