An-Marlen jagab emotsionaalset hetke: viimati tulid pisarad silma üleeile

An-Marlen Star FMi hommikuprogrammis
An-Marlen Star FMi hommikuprogrammis — FOTO: Star FM

Star FMi hommikuprogrammis käis külas noor muusik An-Marlen, kes tõdes, et viimati tulid tal pisarad silma üleeile laulupidu vaadates.

Viimati külastas An-Marlen hommikuprogrammi aastakene tagasi ja nüüd tõdeb noor muusik, et selle aastaga on tema elus väga palju juhtunud. ”Mul on album valmis saanud ja eks aastake kulus sellele. Filmisin albumi filmi ja väga toimekas on olnud. Suvi on mind premeerinud puhkusega ja päikest olen ka nautinud,” tegi An-Marlen ülevaate.

Tema vanematel on Hiiumaal suvekodu, kus An-Marlen ka meelsasti oma puhkust veedab. ”Mu isa on ehitanud voodi, kus on madrats peal, mis käib õues ja siis saan koos emaga seal üheskoos pikutada,” jutustab An-Marlen. Ta tõdes, et tegelikkuses on tal tihti raskusi puhkamisega. ”Ma olen ka ise süüdi selles, et olen endale järgnevaid kohustusi pannud seoses albumiga. Meil on palju kaadritagust materjali, mida me hakkame kokku panema, aga suvel soovin ikka aega maha võtta,” teeb An-Marlen ülevaate.

Tema puhkus algas sellega, kus ta korraldas Fotografikas oma albumi kontserdi. ”Ma olen selle aastaga jõudnud kohta, kus ma tunnen, et ma teen seda muusikat, mis mulle endale meeldib. Samuti tunnen, et see kõnetab ka teisi inimesi,” tõdes An-Marlen.

Hommikuprogrammis arutati ka selle üle, millal keegi viimati nuttis. An-Marlen sõnas, et tema nuttis viimati üleeile. ”See oli rõõmunutt ja ma pisardasin vaadates laulupidu. Mina nautisin küll teleri vahendusel ja kohapeale ei jõudnud, aga viimaseid laule kuulates tulid pisarad silma. Mul on hea meel, et eestlased on nii ilusad inimesed,” sõnab lauljanna heldinult.

Star FMi hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad