Alika enne Eurovisioonile sõitmist: millegipärast ma ei olegi närvis või ehmunud

Alika Milova
Alika Milova — FOTO: Silver Siilak

Alika Milova sõidab esmaspäeval, 1. mail Eurovisioonile Eestit esindama. Pühapäevases “Hommik Anuga” saates räägib lauljatar, milliste emotsioonide ja mõtetega ta suurvõistlusele suundub.

Alika esindab Eestit Eurovisioonil looga “Bridges”. Viimastel kuudel on lauljatar koos teiste Eurovisioonil osalejatega mööda Euroopat ringi tuuritanud. Ta tõdes, et esinemised eri riikides on jätnud talle sisse sooja tunde. “Eurofännid olid hästi toetavad,” ütles ta, lisades, et iga kord, kui lavalt maha tuli, tundis ta end üliõnnelikult.

“Ma mõtlesin, et see tuleb rohkem närvesöövam periood, aga millegipärast ma ei ole päris närvis või ehmunud, et mis siis saama hakkab, pigem olen endas kindel,” rääkis Alika eesseisvast Eurovisioonist. Tema kõige suurem eesmärk on Eestis uhkelt esindada. 

Alika kinnitas, et lava-show jääb minimalistlikuks. “Ma tahan näidata laulus olevat ausust,” põhjendas ta, lisades, et lavale luuakse erinevaid visuaale valgustuse abil, et tekitada maagiline õhkkond. “Ja muidugi Estonia klaver läks juba sinna,” tuletas ta meelde.

Vaata täispikka intervjuud Alika Milovaga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad