Reklaam sulgub sekundi pärast

Aivar Riisalu abikaasa Marina avab suu: Aivar hoiatas, et kohtus läheb asi inetuks

Aivar Riisalu
Aivar Riisalu — FOTO: Tiit Blaat

Möödunud suvel jõudis meediasse uudis, et poliitik ja muusik Aivar Riisalu on abielu kõrvalt saanud lapse Anneli Karlsoniga. Marina ja Aivar Riisalu pole siiani oma abielu lahutanud, sest ei suuda kokkuleppele jõuda. Kroonikale antud intervjuus ütleb naine, et Aivar hoiatas, et kohtus võib asi inetuks minna. Ta on selleks valmis.

Ansambli Meie Mees solisti ja Lääne-Nigula vallavanema Aivar Riisalu elus puhuvad aga juba mõnda aega uued tuuled. Läinud aastal sai ta Pärnus elava Anneli Karlsoniga (41) tütre. Kuid Marina lausub, et tema süda on murtud ja ta tunneb end reedetuna. Nad ei saa Aivariga kokkuleppele, kuidas abielu lahutades vara jagada.

Naine ei tea, mille taga nende lahutus seisab. ''Selleks, et me saaks mingile kokkuleppele, oleks vaja kolmandat isikut, kedagi neutraalset meie vahele. Oleme mõlemad üsna emotsionaalsed. Me Aivariga kuulame ja kuuleme teineteist, aga ilmselt jääb kuskilt maalt ikkagi midagi kuulmata,'' avaldab Marina. 

Ta on proovinud hoolega oma vaimset tervist ravida. ''Mind on aidanud kolm lähedast sõbrannat, terapeut ja psühhiaater. Ma läksin selle teema pärast psühhiaatri juurde ja mul on rohud peal. Väga hull olukord tekkis. Nagu ma nüüd näen, siis Aivar on otsuse vastu võtnud, et kohtus läheb asi inetuks,'' avaldab naine.

Loe täispikka refereeritud artiklit lähemalt siit.