Juured Eestile lähedal! 7 üllatavat fakti Pamela Andersoni kohta, mida sa varem ei teadnud

Foto: Scanpix
Foto: Scanpix

Pamela Anderson on üks neist kuulsustest, kes pikemat tutvustamist ei vaja. Kuid ometi on ikoonilisest naisest mõned faktid, mida laiem avalikkus ei tea.

Pamela Denise Anderson on 55-aastane Kanada päritolu Ameerika Ühendriikide näitleja, modell ja loomakaitseaktivist. Suurem jälgijaskond teab teda rohkem 1989. aasta legendaarne retrosarjast ”Rannvalve”, mis on lähemalt vaadatav TV3 Playst.

  • Pamela staarikarjäär sai alguse vaid aasta pärast Vancouverisse kolimist. BC Lions mängu ajal jäi ta kaamera silma ette nii, et kandis Labatt’s Beer t-särki. See lõik jõudis ka õlletootjani, kes Andersoni seejärel enda esindusmodelliks palkas. Nii jõudis ta esmakordselt ka laiema avalikkuse ette.
  • Anderson kolis 1988. aastal kodust ära Vancouverisse, et asuda seal tööle aeroobika treenerina.
  • Ta on ”Playboy” staar. Pamela “Playboy karjäär” on kahekümnekahe aasta pikkune ning mitte ükski teine naine ei ole nii tihti kuulsa meesteajakirja kaant ehtinud kui tema. Aastatel 1992–1997 mängis ta vetelpäästja C. J. Parkerit sarjas “Rannavalve”.
Pilt: Scanpix
Pilt: Scanpix
  • Pamela Anderson on olnud abielus kolm korda. 1995.-1998. aastani Tommy Leega, 2006.-2007. aastani Kid Rockiga ning 2007.-2008. ja 2014.-2015. aastani Rick Salomoniga. Tal on kaks poega Tommy Leega: Brandon Thomas (sündinud 6. juunil 1996) ja Dylan Jagger (sündinud 29. detsembril 1997).
  • Anderson on avalikult tunnistanud, et teda on vähemalt kolmel eluepisoodil seksuaalselt kuritarvitatud. Naise sõnul pilastas teda kuuendast kümnenda eluaastani tema naissoost lapsehoidja ja 14-aastaselt elas ta üle grupivägistamise.
  • Pamela Andresoni juures on Eestile lähedal. Tevanavanaisa oli pärit Soomest, Saarijärvist pärit Juho Hyytiäinen, kes kuulus 1908. aastal toonase Venemaa Keisririigi sõjaväkke. Kanadasse emigreerudes muutis mees oma perekonnanime Andersoniks. Lisaks on näitlejannal ema poolt juuri ka Venemaal.
  • 2002. aastal teatas Anderson, et on nakatanud C-hepatiiti. Väidetavalt sai ta haiguse läbi tätoveerimisnõelade, mida ta Tommy Leega jagas.

Kommentaarid puuduvad