Reklaam sulgub sekundi pärast

35-aastaselt süütuse kaotanud Hollywoody staar noortele: te ei tohiks tunda survet

CNN

Rebel Wilson
Rebel Wilson — FOTO: EPA / Scanpix

Austraalia filminäitleja, produtsent, kirjanik ja koomik Rebel Wilson loodab aidata noortel tunda end seksi ja intiimsuse osas iseotsustavana ning avaldas, et kaotas süütuse 35-aastaselt.

"Kõik ei pea teismelisena oma süütust kaotama," ütles Wilson ajakirjale People kolmapäeval avaldatud intervjuus, kui rääkis oma tulevasest mälestusteraamatust "Rebel Rising". "Inimesed võivad oodata, kuni nad on valmis, või oodata, kuni nad on natuke küpsemad," vahendab CNN Rebel Wilsoni sõnu.

Wilson ütles, et ta kirjeldab memuaaris oma isiklikku kogemust ja arvab, et see "võib olla positiivne sõnum" teistele.

"Ilmselgelt ei pea te ootama, kuni olete kolmekümnendates eluaastates nagu mina, kuid te ei tohiks noorena survet tunda," ütles end n-ö hilise õitsejana kirjeldav Wilson.

Samuti märkis Wilson, et kui ta oleks sündinud 20 aastat hiljem, oleks ta tõenäoliselt oma seksuaalsuse avastamisega rohkem tegelenud.

2023. aasta veebruaris kihlus Wilson Disneylandis rõivadisainer Ramona Agrumaga. Eelmise aasta novembris sai ta surrogaatema kaudu tütre Royce Lilliani emaks.

"Ma ei suuda isegi kirjeldada seda armastust, mis mul tema vastu on," kirjutas staar oma Instagrami lehel, kui teatas tütre sünnist. "Ta on ilus ime!"

Loe lähemalt SIIT.

Kommentaarid puuduvad