Triin Luhats “Rambivalguses”: oli väljakutse hoida Eestis sellist asja saladuses

''Rambivalguses'' käis külas Eesti kõige mastaapsemate ja mõjukamate meelelahutussaadete tegevprodutsent Triin Luhats. Ta rääkis lähemalt televisiooni telgitagustest ja avaldas, mis on see kurikuulus x-faktor?

''Minus endas puudub kõige paremas mõttes see edevuse ja enesekindluse geen. Mulle pigem meeldib jälgida seda, kuidas pusletükid kokku lähevad ja kuidas see kaadritagune kokku jookseb,'' arutleb Luhats selle üle, miks ta pigem ekraani ette ei kipu ja lisab, et tunneks ennast lihtsalt ebamugavalt. ''Mul on väga suur aukartus sõna jõu ees. Väljaöeldul on väga suur kaal ja ma pole kindel, kas minu öeldu on piisavalt huvitav,'' lisab Luhats oma mõttekäigule otsa.

Triin on juhtinud mitmeid suursaateid, teiste hulgas ''Su nägu kõlab tuttavalt'', ''Eesti otsib superstaari'', ''Maskis laulja'' ja paljusid teisi. Ta tõdeb, et väljakutseid oma töös on olnud erinevaid. ''Kindlasti kõige olulisem märksõna produtsendi töös on ajakasutus. Kui igal sekundil on hind või väärtus, siis sa vaatad elule hoopis teise pilguga. Kuna ma planeerin ka teiste aega, siis see vastutus on veel suurem,'' avaldab ta mõned märksõnad oma tööst.

Samuti avaldas Triin Luhats saadete tegemise telgitagused. Tema jaoks pakkus suurt adrenaliinisüsti just ''Maskis laulja'' saate tegemine. ''See oli tõeline väljakutse, et kuidas hoida Eestis sellist asja saladuses. Kui koroona tuli, siis me tegime saadet põhimõtteliselt kilekostüümides. Kogu aeg see oli see oht, et me ei saa teha saadet ja see adrenaliin oli kindlasti väljakutse,'' meenutab Luhats, kuid lisab, et närvikõdi pakkuvaid hetki on olnud erinevates saadetes väga palju.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Triin Luhatsiga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad