Saladus avalik! “Tantsud tähtedega” meessaatejuhiks saab Jüri Pootsmann!

Jüri Pootsmann
Foto: TV3

TV3.ee podcastis “Rambivalgus” kinnitas Jüri Pootsmann, et temast saab “Tantsud tähtedega” kaassaatejuht Eda-Ines Ettile. Jüri jaoks on see suur unistuse täitumine – saades osa oma lapsepõlve lemmiksaatest ning olles partneriks Eda-Inesele, kelle fänn on olnud Jüri juba pikalt.

“Mina olen selle saate (“Tantsud tähtega”) eetrisolekuga üles kasvanud – kõik pühapäeva õhtud ja kooliminek oli raske, sest see oli ju pikk saade ning teine asi on Eda-Ines. Ma olen tema väga suur austaja ja üldse Eda-Inese saatejuhtimise suur fänn. See on minu jaoks suur au,” kommenteerib Jüri podcastis ning lisab, et Eda-Inesega varem kokkupuutunud on nad minimaalselt.

Lisaks suurtele uutele väljakutsetele, mis Jürit sel sügisel ees ootavad, tuleb podcastis ka juttu lavalaudade galmuurse elu teisest poolest. Laulja ja saatejuht ei varja, et kogu glamuuri täis valdkonna taha jääb pikemaid sissevaatamisi ja eneseotsinguid ning ka päevi, kus igasugunegi tähelepanu avalikkuselt on liiast. Küll aga armastab Jüri muutusi ja nendest tal sel sügisel puudust ei tule. Kuula podcasti ja saa teada esimesena, mis lisaks “Tantsud tähtedega” projektile veel armastatud lauljal peagi ees seisab. Saatejuht Eliis Pärna.

“Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid või inimesed, kes on rambivalguses. Oma ala tegijad kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuhid on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja tv3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad