Robert Linna isaks olemisest: mina ei ole enam maailmanaba

''Rambivalguses'' käis külas muusik Robert Linna, kes rääkis oma vanemate mõjust muusikale, inimsuhetest, isaks olemisest ja paljust muust.

Linna sõnul on just isadus teda palju muutnud. ''Kõige suurem muutus on see, et mina ei ole maailmanaba ja ma ei ole kõige tähtsam. Enne, kui mu esimene laps sündis, ma pigem arvasin seda. Tuuritasime bändiga mööda Euroopat ja siis oli küll korraks selline tunne, et vaadake mind, päris kõva värk,'' vastab ta küsimusele, kuidas isadus on teda kõige rohkem muutnud.

Ta tõdeb, et lapsed on toonud just kahe jalaga maapeale ja aidanud mõtestada lahti, milline on suurem eesmärk. ''Mulle väga meeldib nendega koos olla ja kui ma nende juurest ära lähen ja pikalt koju ei tule, siis see peab olema väärt seda, mida ma teen. Teen ka siis oma tööd maksimaalselt ja tahan, et sellel oleks võimnalikult suur mõju,'' lisab muusik.

''Teisalt ma arvan, et iga lapsevanem teab seda, kuidas kannatus pannakse proovile,'' ütleb Linna. Ta selgitab, et lapsed treenivad hästi ka seda, kuidas kriitilisel hetkel kainet mõistust säilitada ja nii tõdeb Robert, et on läbi selle õppinud ka teisi inimesi paremini tunnetama. ''Ma naudin aeg-ajalt, et ma võin olla mitteametlik vabakutseline terapeut,'' ütleb ta pooleldi naljatades.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Robert Linnaga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad