Reklaam sulgub sekundi pärast

Reet Härmat: ma ise ka ei usu, et olen olnud nii pikalt vallaline

''Rambivalguses'' käis külas jumestuskunstnik ja ''Buduaari'' saatejuht Reet Härmat, kes muu hulgas avaldas, et tema süda on vaba ja sobivat partnerit on ta enda kõrvale otsinud mitu head aastat.

Reet Härmat rääkis taskuhäälingus oma töödest ja tegemistest ning avaldas, mis on igavese nooruse saladus. ''Välja on joonistunud ikkagi selline valem, et kindlasti ei ole kasuks suitsetamine ja kehvad eluviisid. Nahka peab hoidma ja väga oluline on pidev niisutamine. Kindlasti tuleb jälgida ka seda, et kui on nahal probleem, siis tuleb seda lahendada ja järjepidevalt selle eest hoolitseda,'' sõnas ta ja lisas, et meeles tuleb pidada ka puhta vee joomist.

Ühtlasi rääkis Härmat armumaailmast ja avaldas, et tema süda on siiani vaba. ''Ma ise ka ei usu, et olen olnud päris pikalt vallaline. On olnud kiindumusi ja kindlasti palju flirti, ehk esimesest tõsisest suhtest vabanemine tõi sellise lõbustuspargi endaga kaasa, palju uusi tutvusi ja elu,'' avaldab ta.

''Ehk on minus kartus, et äkki kui ma lõplikult ennast kellegagi seon, siis see võib õnnetult lõppeda. Ma ei ole olnud nii avatud või siis on olnud see seadus, et need mehed, kes mulle meeldivad, mina neile nii ei meeldi. Või on mingid muud asjaolud mängus,'' lisab Härmat. Ühtlasi sõnab ta, et mida vanemaks ta saab, seda raskem on leida sellist sobivat kaaslast. ''Eriti Eestis, kus iga mehe peale on mitu ilusat naist valida.''

Kuid Reet on tänaseks endaga rahu teinud, kuna pere ülesehitamise ja lapse saamise kogemus on tal juba olemas. ''See oleks väga kurb, kui mul ei oleks last. Muidugi oleks võinud olla neid rohkem, aga nii on minu elu läinud. Kuid kaaslast ma endale kõrvale küll soovin, sest ma tunnen, et aastad lähevad ja nii palju oleks anda,'' lausub Härmat.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Reet Härmatiga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad