Piret Järvis-Milder ”Rambivalguses”: ma ei lase sellel meie suhet pea peale keerata

Rambivalguses käis külas muusik ja saatejuht Piret Järvis-Milder, kes vaatas tagasi oma karjäärile ja rääkis lähemalt, mis on tema pikaaegse suhte saladus.

Piret Järvis-Milder on teinud Eesti kõige edukamat tüdrukutebändi ja olnud oluline lüli kõige vaadatuma telesaate meeskonnas. Ta tunnistab, et kahekümnendates pühendus ta ennast peamiselt tööle ja alles õige inimese saabumisega hakkas ta rohkem mõtlema pere loomisele.  ”Kahekümnendates olin ma kindlasti selline mõttega, et ükskõik, kas mul on keegi kõrval, siis ma saan üksi hakkama ja minu jalas on püksid. Praegu ma naudin seda, et ma ei pea olema alati selline ”jalaga uks lahti” ja ”saan ise kõige hakkama” inimene. Ma julgen ka abi küsida,” mõtiskleb ta.

Ta tõdeb, et see muutus toimus siis, kui sai tuttavaks oma abikaasa ja laste isa Egert Milderiga. ”Tema ellu tulemisega tundus õigem selline rollide jaotus. Läksin ka emalikumaks ja hakkasin mõtlema selle peale, et võiks pere punuda. Seega minu kahekümnendad olid puhtalt karjäärinaise roll, mida ma põhiliselt kandsid,” räägib Piret.

Paar on tänaseks koos olnud juba kümme aastat ja pool sellest ka abielus. ”Meid hoiab koos heatahtlikkus teineteise suhtes. Samuti austus, ehk sa pead teist austama ja kindlasti huumor. Kui ma praegu otsiks enda kõrvale kedagi ja meil ei oleks koos naljakas, siis ma pigem mõtleks, et ma ei hakka tõsisemaks seda asja ajama,” selgitab Piret. Ühtlasi lisab ta, et tema sees on mingil määral ka draamakuningannat. ”Kuid ma olen võtnud vastu teadliku otsuse, et ma ei lase tal välja tulla, et meie suhet pea peale keerata.”

Vaata podcasti ”Rambivalgus” Piret Järvis-Milderiga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad