Pille Minev oma kaassaatejuhtidest: loomulikult suudavad nad mul teinekord närvi mustaks ajada

''Rambivalguses'' käis külas ajakirjanik ja Star FMi saatejuht juht Pille Minev, kellel täitub peagi 20 aastat raadiotöös. Ühes heas töökohas peab naise sõnul olema kolm asja: et töö tõepoolest meeldiks, et inimestega oleks klapp ja töö eest saaks väärikat tasu. "Kui sa tunned, et nende asjadega on jonksus, saad rõõmsalt edasi minna."

Star FMi hommikuprogrammi kolmikusse kuuluv Pille Minev ütles "Rambivalguses", et on tegelikult vägagi ööinimene ning isegi pika raadiotöö tulemusel pole võimalik oma organismi ümber muuta ning muutuda hommikuinimeseks. "Kui ikkagi saabub laupäev ja nädalavahetus, siis ma pean olema öösel kella kaheni üleval ja magama hommikul kaua ja ma lähen nendeks kaheks päevaks jälle oma rütmi tagasi. Või kui on puhkuseaeg."

Mis on Pille Minevit raadios nii pikalt hoidnud? "See töö. Ühes heas töökohas peab olema kolm head asja, sa pead need oma peas läbi mõtlema. Üks on see, et sulle peab tõepoolest see töö meeldima. Mulle meeldib väga teha raadiot ja hommikuprogrammi. Teine on see, et sa pead nende inimestega, kellega sa töötad, klappima. Kolmas on see, et sa pead saama väärikat tasu. Kui sa tunned, et nende asjadega on jonksus, saad rõõmsalt edasi minna."

Kolleegid on temast veidi nooremad, kas Pille tunneb, et neid tuleb vahel ka ohjata või korrale kutsuda? "Ma isegi ei tea, kas ohjama või korrale kutsuma, aga loomulikult suudavad nad mul teinekord närvi mustaks ajada ja on niisuguseid hetki, aga siis on jälle see, et Pille, mõtle nüüd teadlikult läbi, kui suur see probleem on. Kui sind praegu midagi vihastas, siis hoia oma suu praegu kinni. Sa tead Pille seda nippi, et anna endale 24 tundi aega - kui sa homme samal hetkel tunned ikkagi, et midagi häirib, siis tõstata teema, räägi rahulikult omavahel läbi. Ära hakka praegu kraaksuma, kui sul juuksed turri tõusid," ütles Pille oma nooremate kolleegide, Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu kohta.

Saatejuhi kommentaarile, et tegelikult Andres ja Jürgen teda ka väga hoiavad, vastas Pille, et nende jaoks on kindlasti tähtis, et kolmeliikmeline tiim kenasti läbi saaks. "Jürgen ja Andres on tänaseks väga head sõbrad ja nad teevad väga palju asju ka eetriväliselt koos ja ma arvan, et nad on omavahel arutanud, et püüame selle Pillega ka kenad ja toredad olla ja temaga hästi läbi saada."

Vaata ja kuula video-podcast'i ”Rambivalgus” Pille Mineviga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad