Reklaam sulgub sekundi pärast

Maian ”Rambivalguses”: oli periood, kus istusin voodis ja kõõksusin nutta

Maian Lomp podcastis ''Rambivalgus''
Maian Lomp podcastis ''Rambivalgus'' — FOTO: TV3

Maian on naine, kelles on koos Eesti popkultuur ja lõunamaised võnked. Temas on jõudu, et inspireerida, isegi siis, kui tema enda pea kohal on hallid pilved. Rambivalguses avas ta inimeseks olemise tahke ja tegi hea ülevaate, kuidas on elu alustada võõras riigis ja kultuuriruumis.

Maiani mahe hääl paneb kuulama ja huvituma. Ta põgeneb muusikasse ja elab läbi oma loomingu välja kogemusi. Nii ilusaid kui valusaid, kuid kõige selle juures on ta põletavalt aus ja otsekohene. 

Tema viimane lugu ''Mitu'' on kirjutatud südamest ja laulja otsustas, et on seal kõikidele kuulajatele väga haavatav. ''Ma mäletan, et see periood, kui ma selle loo kirjutasin, siis istusin voodis ja kõõksusin. Ma nutsin nii palju, et ma mõlesin, et suren ära nutmise kätte. Küsisin ka emalt, et kas see on üldse võimalik ennast surnuks nutta,'' jagas Maian.

Ta tõdeb, et tegelikkuses on üldiselt ka suur nutja. ''Teen seda lausa mitu korda nädalas. Ma nutan, kui ma olen rõõmus, kurb ja pahane. Mõnikord ma mõtlen, et võikski pisar tulla, siis saab sellest mõttest kuidagi lahti,'' avaldas Maian. Ta rõhutab, et kui kellelgi on suur pakitsus hinges, siis alati tasub mõelda ja tunded välja kirjutada.

''Peab selle peale mõtlema ja konkreetselt sõnastama, et mis see on, mis tegelikult kurvaks teeb ja halva tunde tekitab ning mõelda, kuidas seda lahendada saab,'' annab Maian nõu. ''Tulebki ennast üks hetk tühjaks nutta, aga siis tuleb selge sirgeks lüüa.''

Lisaks kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Maian õppis kiirelt ära Hispaania keele, kuidas ta ennast uues kultuuris sisse sättis ja kuidas ta oma hinge varjupooled avas. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad