Kethi Uibomägi unistab oma jutusaatest ning lapsesaamisest: naine saab alles siis aru, kes ta on

Podcast
Podcast "Rambivalgus" Kethi Uibomägi

Kethi Uibomägi on meediastaar, kes olnud rambivalguses nii laulja, näitleja, õhtujuhi ning nüüd juba aasta ka saatejuhina. Podcastis tunnistab Kethi avameelselt, et tema särava ja entusiastliku kuvandi taha jääb tagasihoidlik naine, kes – mida aasta edasi – naudib aina rohkem rahulikku olemist ning unistuste hulka on tekkinud ka soov luua perekond. Kuidas vaatab Kethi tagasi viimasele aastale “Seitsmeste” saatejuhina, kuidas tuleb spontaanne naine toime tööga, mis nõuab hommikust õhtuni kohalolekut igal argipäeval ning mil viisil on tuntuks olemine tema elu mõjutanud.

“Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid või inimesed, kes on rambivalguses. Oma ala tegijad kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuhid on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja tv3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Meenuta, kuidas Kethi oma emaga Gruusias seiklemas käis. Sügisel on oodata sarjale ka järge!

Näita 2 kommentaari

Küll on ikka RASKE ELU!!!!!! Oh sa vaeseke!!!! Kas keegi käskis sinna telesse minn a??? Oleks võinud ju midagi muud ots ida, aga ei, ikka vaja KOGU R A HVA sõlme ees olla!!!
Mis vingud, talutoo palju raskem, kui see teletoo . Füüsiliselt eriti “SUUR STAAR” – – -ärge ajage naerma!!!! –

Vasta

Ometi on tulnud aeg,kus ta sealt kaob.

Vasta