Saatejuht Marek Lindmaa drastilisest elumuutusest: kes võtab noorema naise, kes võtab aeru

Marek Lindmaa avaldab, kuidas ta plaanib veeta tänavust jaanipäeva.
Marek Lindmaa avaldab, kuidas ta plaanib veeta tänavust jaanipäeva. — FOTO: TV3

Täna õhtul kell 21.30 on eetris järjekordne osa saatest "Mida teha oma kehaga?". Saates uuritakse, kuidas füüsilise liikumise abil vananemist edasi lükata ning kuidas varasemad elusündmused mõjutavad sotsiaalset stressi, mis keskeas välja lööb.

Oma loo räägib saates ka telenägu ja "Seitsmeste" saatejuht Marek Lindmaa, kellel on viimasel aastal elus toimunud mitmeid muutuseid. 

Nimelt läks Marek eelmisel aastal lahku oma elukaaslasest ja lapse emast ning otsustas võtta vastu väljakutse teha läbi maailma kõige keerulisem aerutamise maraton. 

"Võib-olla see aerutamine ongi sobinud sellisest ''tava'' maailmast või ''tava'' olustikust pistiku väljatõmbamisena," rääkis Marek, et füüsiline aktiivsus on saanud tema jaoks väga oluliseks igapäevaelu osaks.

"Kes ostab endale lahtise katusega auto, kes ostab mootorratta, kes võtab noorema naise, mul on aer ja ma võtsin aeru," tõdes Marek, et paljud keskeale lähenevad mehed võtavadki ette muutuseid oma elus ning tema muutuseks oli spordiga tegelema hakkamine. 

Vaata lähemalt videost: 

"Mida teha oma kehaga?" täna õhtul kell 21.30 TV3s!

Kommentaarid puuduvad