Reklaam sulgub sekundi pärast

Inger: ma ei ole loomult karjuja tüüpi, ma lihtsalt ei sobi selleks

''Rambivalguses'' käis külas muusik Inger, kes ilmus esmakordselt avalikkuse ette läbi Noortebändi konkursi. Tänaseks on ta kindlalt kanda kinnitanud Eesti muusikamaastikul. Iseenda kohta ütleb ta, et on ikkagi lauljast jalgpallur, kes on just läbi muusika iseennast leidnud.

''Ma ei ole loomult karjuja ja vihastaja tüüpi, ma lihtsalt ei sobi selleks. Kui kuskilt piirist on üle mindud, siis tuleb alati sellest märku anda,'' sõnab Inger taskuhäälingus.  Samuti arutleb ta taskuhäälingus vaimse tervise teemadel. ''Ma ise olen olnud üks noor, kes ei osanud ennast kõige paremini aidata. Nüüd ma saan öelda, et see on elu õpetus endale. Mina käin ikka veel psühholoogi juures ja teraapias. Ma arvan, et see on täiesti normaalne elu osa ja mitte keegi ei peaks põdema sellepärast,'' sõnab Inger.

Ta lausub, et me kõik käime erinevates faasides ja eluigades läbi mingeid tundeid, mõtteid, emotsioone ja segadust. ''Ma arvan, et tegelikult on oluline see, et saaks mõtteid vahetada või kirja panna, see on kõige olulisem. Ma olen leidnud erinevaid viise, kuidas iseennast aidata. Tuleb kuidagi jõuda iseenda keskmesse tagasi, sest seda lärmi ja müra on elu jooksul meie ümber väga palju,'' arutleb ta.

Ingerit teraapias ongi see kõige rohkem aidanud, et ta saab mõtteid vahetada inimesega, kes ei ole tema lähedane. ''Kuid lõpuks on ikkagi see, et peame iseennast aitama ja iseendaga tegelema, keegi teine ei ütle meile, kuidas midagi teha. See terapeut ka ei ütle, kuid selleni peab ise jõudma,'' lausub ta.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Ingeriga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad