An-Marlen avameelselt oma südamevalust: ma olin ennast täiesti ära kaotanud

An-Marlen on artist, kes flirdib loovalt ja pilkupüüdvalt kaksikisiksusega. Tegelikkuses on selle taga Ingel Marlen Mikk, kelle sisemaailm ihkab kasvada ja leida aina uusi nurki, mida oma loomingusse panna. Podcastis ''Rambivalgus'' jagab Ingel oma südame purunemist ja räägib teekonnast, mis aitas tal paraneda. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Suvel ilmus tänavusel Eesti Laulul osalenud ja äsja Otsakooli produktsiooni lõpetanud An-Marlenil uus lugu "Kaoks". "Olen pannud sinna albumisse selle aasta valu ja kasvu, et tänaseks olla siin ja jagada teiega seda killukest millegi suure algusest," rääkis An-Marlen tol hetkel. 

Ta juurdleb podcastis avameelselt selle üle, kui olulise tähtsusega on tema jaoks vaimne tervis ja milliseid keerdkäike on elu talle ette visanud. ''Elus on kõige olulisem anda esimesena iseendale. Tolleks hetkeks ma olin andnud ennast kaks aastat kellelegi teisele, kes ei olnud mitte kunagi iseendale andnud. Sa oled iseendast andnud, sa ei saa seda kuskilt tagasi. Ma olin enda sees ennast täiesti ära kaotanud,'' jagab noor lauljatar avameelselt.

Seega on viimased aasta aega töö iseendaga olnud tema jaoks väga olulisel kohal. ''Ma olen käinud ka teraapias, lihtsalt rääkimas oma tunnetest ja elust ning leidnud oma küsimustele vastused. Mul oli kombeks sellesse kurbusesse mingi hetk ära kaduda, aga sellises kohas olles ei ole lihtne üksinda väljuda,'' arutleb ta. Just seetõttu on tema sõnul oluline pöörata tähelepanu oma vaimsele tervisele ja sellele, kuidas sa ennast päriselt sisimas tunned.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Ingel motivatsiooni muusikat luua, mis teda inspireerib, kuidas ta on elanud diabeediga ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad