“Vallalisest kaunitarist” otse riigikokku! Hendrik Terras probleemi ei näe: olen alati julgenud elada

Hendrik Johannes Terras
Hendrik Johannes Terras — FOTO: TV3

Ei juhtu just väga tihti, et tõsielusaates osalenust saab ühel hetkel rahvasaadik. Nii läks aga Hendrik Johannes Terrasega, kes alustab peagi uut töökohta riigikogus.

Eesti 200 ridades kandideerinud ja edukalt ka riigikogus endale koha kindlustanud Hendrik Johannes Terras tõdeb, et on oma 771 kogutud häälega igati rahul ning lootis peamiselt oma erakonna üldtulemuse peale. “Kui ma otsustasin, et liitun erakonnaga ja seisan mingi maailmavaate eest, oli see osaliselt protesti mõttes, sest mulle ei meeldinud see valitsus, mis meil moodustati paar aastat tagasi. Siis ma mõtlesin, et kui midagi ei meeldi, siis pead ise käe külge panema,” avaldab Terras.

Paljud teavad Hendrikut möödunud aasta kõmuliseimast telesaatest “Vallaline kaunitar”, mis algas kui muinasjutt ja lõppes kui õudusunenägu. Hendrik ise saate järelkaja ning mõjude pärast muret ei tunne ning ei pahanda ka nendega, kes küsivad, mis ta varem teinud on. “Minu eesmärk riigikogus on tööd teha ja mul on kindlad asjad, mille eest ma seisan. Kogu see “Mis sa varem teinud oled?” on huvitav argument. Tõesti, ma olen noor inimene ja ma arvan, et ma olen oma elu jooksul päris palju teinud ja näinud. Seda võib ka küsida vanemate inimeste käest ja seal ei ole konkreetset vastust. Kana ja muna probleem, ei saa pagasit tekitada enne, kui võimalust tekitatakse. See on üldine argument, mida noorte vastu kasutatakse,” leiab Terras.

Ühtlasi mõistab noorpoliitik, et kuigi temas on peidus palju rohkemat kui Brigitte Susanne Hundi endine kavaler, mõistab ta hästi, miks selle kohta alalõpmata küsitakse. “See on väga huvipakkuv teema, mis seal ikka. Ma olen alati julgenud elada ja ma arvan, et see ei ole asi, mida ma ise vaimus kaasas kannan. Oli tehtud, üldiselt oli väga arendav kogemus ja see on väga okei. Inimesed räägivad erinevaid asju, igaühel on oma arvamus ja see ei ole midagi, mis isiklikult minu tööd takistaks,” ütleb ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad