Reklaam sulgub sekundi pärast

Uus ja terav podcast raputab ühiskonda: me tahame koorida inimesi lahti nagu sibulaid

Foto: Külli Rummel

Raadio Star FM hommikuprogrammis käisid külas Brit Suurraid ja Taavi Libe, kes alustasid hiljuti ühiskonnakriitilise podcastiga "Miks me oleme idioodid?". Saatejuhid rääkisid lähemalt, miks on nad otsustanud niivõrd provokatiivse nime kasuks ja kuidas nad külalisi oma saatesse valivad.

Antud podcasti on tänaseks ilmunud juba 8 episoodi ja külas on käinud mitmeid värvikaid karaktereid, nagu näiteks Merily Timmer, Marju Karin, Kristjan-Johannes Konsap jpt. Kas selline tavapäratu nimi neid ära ei hirmuta? "Külalised on tavaliselt saanud teada podcasti alguses, kui me mainime, mis selle nimi on," naljatleb Taavi.

"See nimi on pandud ikkagi irooniaga ja läbi huumoriprisma mõeldud. Me vaatame otsa inimkonna lollustele ja rumalustele, mida inimesed teevad," lisas Brit omaltpoolt selgituseks. 

Podcasti maailm on kirju ja lai - mis eristab seda teistest? "See on kõige parem. Ma olen 15 aastat teinud raadiosaateid, eks ma teen ikka ühte ja sama saadet. Antud juhul on saade selleks, et koorida inimest lahti nagu sibulat," sõnab Taavi. 

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Podcasti "Miks me oleme idioodid?" saab kuulata meelelahutusportaalist TV3.ee, Spotifyst ja Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida. Meie julgeme tunnistada, et oleme aegajalt idioodid – kas ka sina? Vaatame üheskoos otsa inimkonna lollustele ja mõtleme, miks me oleme sellised, nagu me oleme? Pakume ahjusoojalt huumorit, veidi idiootsust ja väga huvitavaid külalisi.