Reklaam sulgub sekundi pärast

Triin Lellep esmakohtumisest abikaasaga: ta tuli seljakotiga siia ja tagasi enam ei läinudki

Triin Lellep tähistab täna oma 38. sünnipäeva.
Triin Lellep tähistab täna oma 38. sünnipäeva. — FOTO: Silver Siilak

Triin Lellep on justkui tõeline hunt kriimsilm: ta on ooperilaulja, näitleja, (aja)kirjanik, modell ja väikestviisi suunamudija. Kust ta selle kõige jaoks aega leiab ning kuidas mahutub tema päevagraafikkuse tema abikaasa?

Kuigi Triin ametlikult suunamudija tiitlit veel ei kanna, naljatleb ta, et Aasta suunamudija tiitel Kroonika meelelahutusauhidadelt oleks tore küll. "Ma päriselt tahaksin saada kas muusika või näitlemise eest, muu pigem mitte," naerab ta.

Triin elas varasemalt aastaid hoopis Prantsusmaal ja tegeles seal ooperilauljana. Kui ta aga tagasi Eestisse tuli, tõusid mitmed kohalikud ooperilauljad tagajalgadele ning süüdistasid teda valetamises. Selline nõiajaht tuli Lellepi jaoks üllatusena. "Ma rääkisin oma prantsuse kolleegidele ja nad ei uskunud, et selline asi on võimalik. Vestlus läks lahti sellest, et kas ma olen klassikaline laulja või ooperilaulja. Ma olin vabakutseline ja ei tohtinud öelda, et ma olen ooperilaulja. See oli šokeeriv!" meenutab ta.

Praegused viimased kuud veedab Triin oma iga vaba hetke raamatut kirjutades, artikleid toimetades ja õhtuti kontsertidel käies. Kuidas mahutub tema tihedasse graafikusse aga kallis abikaasa, kellega ta kihlus suisa esimesel kohtumisel? "Ma ütlen ausalt, tegelikult me oleme ülivähe päriselt koos viimasel ajal. Ma olen pidevalt oma töömullis ja tema toetab mind nii palju, et teeb mulle süüa, koristab ja käib poes," avalikustab ta.

Lisaks rääkis Triin, miks kadus tema ja Margus Vaheri saade "Suhtevimkad" ootamatult eetrist, millises luksuses ta Pariisis päriselt elas ja kuidas tema praegune abikaasa päevapealt Eestisse kolis.

Vaata podcasti koos Triinuga videost!

Kuula podcasti ka Spotifys ja Soundcloudis!