Tinderist elukaaslase leidnud Kristjan Lüüs paljastas esimese sõnumi sisu: ei olnud tohutult andekas

22. juunil jõudis Go3 teleteenusesse uhiuus kodumaine tõsielusaade “Armastus võidab alati”, mida juhib armastatud näitleja Kristjan Lüüs. Milline on tema enda suhe armastuse ja armumisega ning mida on talle õpetanud tema varasemad suhtes?

“Miks me oleme ididoodid?” podcastis arutles Lüüs, et kuigi talle meeldis tõsielusaadet juhtida, siis ise ta end sellises saates osalemas ei näe. Temal on armastus elukaaslase näol juba olemas, kelle ta leidis Tinderist! “Meestevalik on seal jube. Kui sa oled vähegi normaalne vend, siis juba on sul pool võitu taskus. Kes leiab ja kes ei leia, aga tuleb ka head pildid teha,” naerab ta.

On ette tulnud ka juhtumeid, kui Lüüsile lähenesid Tinderis andunud “Kättemaksukontori” fännid ja proovisid talt väljapinnida uute episoodide informatsiooni. “Olid ka paljud, kes ei uskunud, et see on päriskonto!” naerab ta ja lisab, et oma tänasele elukaaslasele lähenes ta mitte kuigi andekalt. “Ta oli oma kontole enda pikkuse kirja pannud ja siis ma kirjutasin talle, et sul näeb lebolt üle pea.”

Kristjanil on seljataga mitu pikaaegset suhet, mis on talle nii mõndagi õpetanud. “Töö selle suhte nimel ei lõppe mitte kunagi. Sa pead endaga tegelema ja niikuinii su partner toob sinus mingid asjad välja. Võid ka partnerit vahetada, aga niikuinii tulevad need asjad välja. Sa pead hoidma seda sädet,” leiab ta.

“Suhted õpetavad väga palju, esiteks minu enda kohta. Ei ole olemas ideaalset inimest, kes on valmistoode ja see üks ja õige. Sa leiad inimese ja te arenete ning kasvate koos. Pigem on vaja endaga tööd teha, ise õpid suhtlema, tegeled mingite asjadega ja suudad olla parem partner,” arutleb ta.

Vaata artikli päises olevast videopodcastist, kuidas Lüüs lastesaamisesse suhtub, miks temast näitleja üldse sai ja mida paljastab ta uue tõsielusaate telgitaguste kohta!

Vaata ka “Armastus võidab alati” seriaali teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad