Strippar Marco ja Anu Saagim pöörasid eriti omapärasel põhjusel tülli: vot see päev ma olin küll vihane!

Strippar, laulja ja Tartu kultuuripärl – just selliseid kirjeldusi kannab Marco Tasane ehk legendaarne strippar Marco. “Miks me oleme idioodid?” podcastis paljastab ta, et on raksus tuntud bravuuritar Anu Saagimiga ning seda eriti omapärasel põhjusel.

Podcasti käigus selgus, et strippar Marco ja Anu Saagimi vahelt on must kass läbi jooksnud – ja see on seotud saatejuht Taavi Libega! “Sul oli kunagi saade “Vallatud kurvid” ja ma olin ka selles saates ning mu tuttavad ütlesid, et Saagim klatšib sind. Ma suhtusin temasse väga hästi, kuigi ta valetas rahvale, et mul on silikoonid. Siis ta vabandas ja me hakkasime täitsa headeks sõpradeks,” alustab Marco.

2015. aastal keeras asi aga metsa poole, kui Marco palun Anu käest ühe peo kutset. Saagim nõustus, aga vaid juhul, kui see on tema enda nimeline, mitte Marco. Sellega Tasane aga nõus ei olnud. “Ma suhtlesin selgeltnägijaga toona ja ta ütles, et see ei ole hea mõte. Ütlesingi Saagimile, et ma ei tule ja siis mu tuttavad ütlesid, et ta hullult klatšis. Kuulasin seda järgi ja mõtlesin, et issand jumal! Vot see päev ma olin küll vihane,” jutustab Tasane.

Marco ja Anu taaskohtumine toimus Diana Klasi sünnipäeval, kus strippar ka bravuuritarile otse näkku kõik välja ütles, mille peale läks ka Saagim omakorda närvi. “See oli jumala rõve jutt! Ta saatis mind p**** kõigi kuuldes ja me ei ole enam ka teretanud,” lisab ta.

Ent see polnud veel kõik! Toona töötas Saagim Elu24 portaali peatoimetajana ning Marco sõnul ei ilmunud pärast nende tüli temast enam mitte ühtegi lugu. Lisaks kahtlustab ta, et just Anu pärast kustutati kõikide sündmuste galeriidest pildid, kuhu tema oli peale jäänud. 

Podcastis räägib Tasane veel, kuidas ta enda vormi hoiab, miks talle ähvarduskõnesid tehtud on ning millest ta peamiselt ära elatub!

Kuula podcasti ka Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad