Saladus avalik! Ooperilaulja ja näitleja Triin Lellep kirjutab uut raamatut väga üllatavas žanris

Mart Sanderi filmis „Kuues Saladus” (2022) peaosas nõida mänginud Triin Lellep rääkis podcast’is “Miks me oleme idioodid?”, et esietendusele tulnud sugulaste sõnul oligi ta filmis justkui tema ise, ehk selline, nagu ta on lapsepõlvest saati olnud.

“See film ja tegelane Madame Orlofski oli minu karakterist inspireeritud. Ma mängisin nõida, kes oli vahepeal vanamutike. Ma sain olla vanamutike, seksikas naine, väga müstiline selgeltnägija nõiamoor ja need kõik on minus olemas. Mart Sander ei pidanud mind isegi juhendama, kõik tuli minu seest ja oli loomulik. Pärast seda on tulnud palju pakkumisi selgeltnägija ja nõia mängimisele. Ma ei ole kuri ja salakaval, aga filmides meeldib olla nasty,” ütles Triin saates.

Millega aga Triin igapäevaselt tegeleb? Hetkel töötab ta ajakirjas Kroonika ja kirjeldab sellega seoses pikema loo ja allikate otsimisega seonduvaid tegevusi. Ajakirjandust Triin eraldi õppinud ei ole, kuid hakkas selles suunas võimalusi otsima koroonaajal, kui muusikuamet muutus ebakindlamaks. “Mul tuli tihti inspiratsioon, et nüüd pean kirjutama artikli. Vahel saatsin Postimehele ja siis teistele ajakirjadele. Ja kuidagi jõudis info minuni, et Kroonika otsib suveks asendajat.”

Peale selle toob ta välja, et on viimased pool aastat tegelenud raamatu kirjutamisega. “Praegu on hästi palju kirjutamist, tegelikult ma isegi ootan aega kui raamat valmis ja poeletil, et ma ei peaks enam nii palju kirjutama,” ütleb Triin ja kergitab raamatu žanri osas nii palju saladusekatet, et tegemist on fiktsiooniga.

Vaata podcasti koos Triinuga videost!

Vaata ka filmi “Kuues saladus” koos Triinuga peaosas!

Kommentaarid puuduvad