Reklaam sulgub sekundi pärast

Ootamatu! Saates “Poissmeeste pidu” osalenud Tanel avaldas, kuidas tema vanaema sellele reageeris

Tanel Rentik
Foto: TV3

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Tõsielusaated - neid kas vihatakse või armastatakse, neutraalseks ei jäta need kedagi. Viimaste aastate suurim šokk telemaastikul ehk purupurjus noored kaamerate ees pidutsemas paneb küsima, mis toimub nende noorte peas, kes sinna lähevad?

Külas on Tiktoki-Tanel ehk Rannamaja-Tanel ehk Poissmeeste peo-Tanel ehk Tanel Rentik, keda võiks nimetada lausa et tõsielusaadete veteraniks. Üllatuslikult tunnistas noormees, et on tegelikult tohutu introvert ja just tõsielusaadetes osalemine aitas tal inimesena areneda. "Mulle meeldib panna end ebamugavatesse olukordadesse," sõnas ta.

Lisaks paljastas Tanel tõsielusaate telgitagused ja avaldas, et kui saatemeeskonnaga koostööd ei tehta, ähvardab osalejaid trahv. Lisaks on neil õigus teha filmitud materjaliga seda, mida nad ise soovivad. "Kui sa oled allkirja pannud ja nad midagi muudavad, siis nad saavad seda teha. Kui lähed saatest varem ära, pead trahvi maksma. Paar tuhat eurot, kui ei tee koostööd," kinnitas ta.

Juttu tuleb loomulikult ka Kevinist ja Kalvi-Kallest ning sellest, mida arvas Taneli vanaema "Poissmeeste peo" saatest.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!