Reklaam sulgub sekundi pärast

OnlyFansi staar Marimumm avameelselt: väga paljud tüdrukud kirjutavad ja küsivad mu käest nõu

Marimumm
Foto: Erakogu

Podcastis "Miks me oleme idioodid?" käis külas erootikamaailmas ilma tegev Mariliis, laiemalt tuntud kui Marimumm. Naine tegutses aastaid tantsijana ja teenib nüüd leiba OnlyFansis, kus postitab endast ohtralt erootilist sisu.

Tänapäeva suurim moetrend ei olegi enam gluteenivaba dieet ega mahetoit, vaid ilusüstid- ja operatsioonid. Samal ajal kogub aina enam populaarsust enese näitamine ja seksuaalsuse avastamine, mille eestvedajaks on OnlyFans. Miks me kardame "väärikalt vananeda" ja miks tehakse aina enam ilulõikuseid? Kuidas mõjutab see kõik meie minapilti ning kes sellest päriselt võidab?

Marimumm on tänaseks lasknud kaks korda suurendada oma rindu ja süstinud korduvalt ka oma nägu ja huuli. Naine ise ei kahetse midagi ja annab nõu ka noorematele, kes tunnevad huvi rindade suurendamise vastu. "Ma ütlen alati, et parem mine suuremaks kui väiksemaks," nendib ta.

Marimumm tegutses aastaid Uus-Meremaal erootilise tantsijana ja Eestisse tagasi tulles hakkas ta lisaks tegelema OnlyFansiga, kus pakub kõikidele oma jälgijatele paljastavat sisu. Pornot, nagu ta ise ütleb. "Ma arvan küll, et see läheb rohkem peale, kui sul on suuremad rinnad," avaldab ta ja lisab, et Eesti mehed on palju kitsimad kui näiteks välismaal. Niisis tegutseb ta peamiselt hoopis Soomes.

Kuulsus ja nimi tuli Marimummile sisuliselt üleöö. Nimelt lekkis internetiavarustesse üks video, kus on teda näha ühe mehe peal istumas. See läks aga viraalseks ning sattus ka populaarse blogija Malluka hambusse, kes naise sisuliselt maatasa tegi. "Ma mäletan, kuidas ta ütles, et mu ema peaks end üles pooma, et tal selline tütar on," meenutab Marimumm aastate tagust vahejuhtumit. Ise pole ta ealeski Mallukaga suhelnud ega isegi kokkupuutunud, ent just sealt sai alguse tema laiem tuntus.

Mis on aga Marimummi sõnum nooremale iseendale ja miks saadavad mehed talle oma riistast pilte, seda kuula juba saatest!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!