Mis juhtus? Armastatud podcast lõpetab tegevuse

Nagu öeldakse, siis kõik hea saab ühel hetkel läbi ning nüüd annavad “Miks me oleme idioodid?” podcasti saatejuhid Brit ja Taavi teada, et lõpetavad tegevuse. Ühtlasi selgitavad nad välja, kumb neist kahest on suurem idioot.

“Iga ilus asi saab kord otsa, elus on algus ja lõpp ja see muudabki elu ilusaks. Kui sa jääd ketrama ja ketrama, siis see ei ole tore,” alustab Taavi viimast podcasti osa.

Seejuures jääb Brit lootusrikkaks, et minnakse kõigest pausile. “Me ei tea, kui pikaks ajaks. Ma ei välista, et me kunagi naaseme mingil kujul, aga mitte lähitulevikus. Ma olen nüüd hästi ebaoriginaalne ja ütlen, et see oli üleöö tehtud otsus, see polnud üldse raske ja me oleme täiega tülis,” naerab ta ja lisab, et süüdlaseks võib siiski pidada teda ennast. “Mul lihtsalt pole seda ajaressurssi. Tahe aga on, sest see podcast on mulle väga palju positiivseid emotsioone andnud.”

Taavi niivõrd optimistlik aga pole. “Mina ütlen, et on lõpp ja mulle ei meeldi, kui on ülessoojendatud supp. Kui me kunagi tagasi tuleme, siis uue hooga, uute ideedega ja kes teab, võib-olla ka uue nimega. Seda koera me lohistama ei hakka,” lisab ta omaltpoolt.

Viimase episoodi puhul võtavad Brit ja Taavi ette ühe nimekirja idiootsetest tegevustest ning selgitavad lõplikult välja, kumb neist on suurem idioot. Kes selle võistluse “võidab”, vaata juba videost!

Vaata kõiki “Miks me oleme idioodid?” videpodcasti saateid TV3Playst!

Kuula “Miks me idioodid?” podcasti ka Spotifyst või Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” podcast sai alguse 01. aprillil 2022 aastal. Tänaseks on ilmunud kokku 69 saadet koos mitmete erinevate värvikate külalistega. Tänavu märtsikuus sai podcast endale ka videopildi.

Näita 2 kommentaari

Väga kahju! Olin selle podcasti alaline kuulaja. Taavi võiks ju jätkata, näiteks koos Katariinaga :)

Vasta

Taavi võiks kasvõi üksi jätkata 😇

Vasta