Reklaam sulgub sekundi pärast

Uudo Sepp kinnitab suhtestaatust: kui pead avalikult eputama, siis pole see päris õige asi

Kristina Pärtelpoja juhitav TV3.ee video-podcast „KÄTŠ!” alustab oma teist hooaega ning teises osas on külas laulja Uudo Sepp, kes rääkis nii muusikast, suvistest seiklustest Ameerikas kui ka eraelust.

"Sa oled kuidagi peidus ja kadunud olnud ja nüüd sa tulid tagasi suure asjaga. Osaled Eesti Laulul ja mitte lihtsalt ei osale, vaid sa said viie inimese seast otse finaali. Mis tunded see sinus tekitas? Uudo Sepp vastas, et kõigepealt kutsuti ta lihtsalt intervjuule, et uurida, millega ta tegeleb. Uudo mõtles seepeale, et kuna tal palju tegemisi ees, pole ta üldse kindel, kas läheb. "Siis eelmine õhtu kirjutasin ka, et mul oli sel päeval Tartu reis ja ütlesin, et ma ei tea, kas ma ikka homme jõuan. Siis helistati kohe ja öeldi, et tule ikka, meil on kõik kaameramehed valmis. Siis ma hommikul mõtlesin, et ma ikka lähen, sest ma olen tubli. Läksin kohale ja kui Grete Klein kusagilt nurga tagant välja tuli, siis...ma kohkusin täiesti ära ja see üllatus oli tegelikult imeline," vastas Uudo.

Saatejuht Kristina kirjeldas, et on talle algusest saati kaasa elanud ning on tema suur fänn. "Su muusika mulle ka väga meeldib. Sinuga on mul selline tore lugu, et sa oled mu lemmik udupea. Ma ei saa su peale isegi kuri olla."

Uudo rääkis saates ka oma suvistest seiklustest Ameerikas, mida ta nimetab eneseotsimise reisiks, et täpsemalt aru saada, mis teeb teda õnnelikuks ning kuidas olla veel enesekindlam. Täpsemalt öeldes käis Uudo Ameerikas raamatuid müümas. Kristina uuris täpsemalt nende reeglite kohta. "Seal on ju hästi ranged reeglid, sul ei tohi ju põhimõtteliselt sotsiaalmeediat olla...kas siis sellepärast sa tahtsidki minna raamatuid müüma, et siis sa saadki ilma telefonita olla, teha tööd, keskendud sellele ja siis kuidagi ennast leida?"

Uudo vastas, et Ameerikas sai ta sotsiaalmeediast ja kõigest muust eemal olla ning elu täiesti uue nurga alt näha. "Ameerikas sa näed nii palju erinevaid perekondasid. Mingis mõttes saad aru, mis on tähtis ja kuidas olla. Sa näed kurbasid perekondasid, sa näed õnnelikke perekondasid. Sa näed perekondasid, kes lihtsalt ei hooli mitte millestki ja teisi, kes hoolivad liiga palju. Kõige rohkem sain aru, et kõige tähtsam minu enda jaoks on jääda iseendaks. Võimalikult avatud. Ma tunnen et ma olen palju kindlam ja õnnelikum ka, kindlasti."

Eraelust rääkides uuris Kristina Uudolt, kas ta on hetkel suhtes või vallaline. "See on hea küsimus, see on tõesliselt hea küsimus," vastas Uudo esmalt naerdes. "Ma ütleks, et suhtestaatus on alati selline...vähemalt mulle on jäänud see tunne, et kui sa pead sellega eputama avalikkuses, siis see ei ole päris õige asi. Sellepärast ma ei ole isegi piirdunud sellega, et privaatsuses hoida, ma ei ole piirdunud sellega, et seda avalikkusele tuua. Aga ma ütleks, et keegi on ikkagi minu elus. Ma olen hoidnud seda meile."

Vaata ja kuula lähemalt päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad