Merily Timmer möllab Tinderis: minu jaoks oli see tohutu eneseületus!

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” kümnendas osas oli Kristina Pärtelpojal külas sensitiiv Merily Timmer. Juttu tuli kuulsusest, inimeste vahelistest suhetest, töistest tegemistest ja paljust muust.

Saates räägiti muu hulgas suhetest ja suhte otsimisest ning Kristinale tuli üllatusena, et ka Merily ise on Tinderiga õnne proovinud. “Soovitan oma klientidele koguaeg, et kes on üksinda, neil tuleb ennast välja panna. Sa pead olema nähtav ja vaatama, mis toimub Tinderis, Bumble’is…ma soovitan, et inimesel tekiks julgus üldse suhelda, ka võõraga. Minu jaoks oli see tohutu eneseülendus, sest mina kardan võõraid inimesi. Siis ma mõtlesin, et kuidas ma saan soovitada, kui ma ise ei ole eeskujuks.”

Kristina küsimusele, kuidas tal Tinderis läinud on, vastas Merily naerdes: “Nagu sa näed, ma olen vallaline!”

Kuidas mehed reageerisid, kui Merily rääkis, et ta tegeleb taro kaartide ladumisega? “On neid, kes leiavad, et ülimalt põnev ja ka neid, kes panevad kohe unmatch. Enamus, kellega suhelnud olen, on siiski võrdlemisi viisakad ja toredad. Põnev on rääkida täiesti teise ala inimestega. Aga mis ma võin veel öelda: ma olen Tinderist leidnud paar tuttavat, kellega on jumala äge suhelda. Sealt võib ka paar uut sõpra endale leida.”

Saates räägiti lisaks ka “Selgeltnägijate tuleproovist”, mis Merilyle kahtlemata palju kuulsust tõi. Kõige suuremaks isiklikuks õppetunniks peab ta usalduse küsimust. “Kuidas inimesi usaldada, kellele midagi rääkida, teadmisi jagada ja näidata, kellele mitte jne. Kõik ei kasuta neid teadmisi heatahtlikult. Kui inimene tundub sulle huvitav ja põnev, ei tähenda see seda, et see alati ka hea on. Saade õpetas nägema inimeste varje ja seljatagust. Kes mis eesmärgil sinuga üldse suhtleb. Olgem ausad, selle saate perioodil ilmus välja järsku kaunis palju tuttavaid, kellega polnud aastaid suhelnud.”

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad