Reklaam sulgub sekundi pärast

Kaisa Kuusnõmm: Eesti personaaltreener on heas vormis, Austraalias aga hoiad peast kinni!

TV3es värskelt alustanud ning Kristina Pärtelpoja poolt juhitava video-podcast'i „KÄTŠ!” teises osas oli külas ei keegi muu kui treener ja fitness-entusiast Kaisa Kuusnõmm. Juttu tuli nii trennist, reisimisest, pulmasaates osalemisest kui ka paljust muust põnevast.

Austraalias elav Kaisa Kuusnõmm rääkis saates, et personaaltreenerid on Eestis heas vormis, sest tema keha on tema visiitkaart. Austraalias on aga teised lood. "Sa hoiad ikka peast kinni, mis seal üldse toimub. Kui Eestis teatakse suht vähe toitumisest, siis seal ei teata üldse midagi. Ainult fish and chips," ütles Kaisa ja lisas, et Aussis kohtab pigem lödipükse, kellel on lihtsalt T-särk kirjaga "personaaltreener" seljas.

Kristina tunnistas naerdes, et tundis Kaisa tegemisi jälgides ka eestlaslikku kadedust. "Ma mäletan, et kui sa Taisse läksid, siis ma ei suutnud...see on see eestlaslik kadedus, ma vahepeal unfollow'sin. Et mina olen siin külmas," ütles Kristina ja toonitas, et on Kaisat siiski alati fännanud, sest tal on lahe energia.

Kaisal vedas, et leidis enda kõrvale kaaslase, kes kõigele lisaks jagas ka tema soovi reisida. "Üks hetk istusime Raiksiga - ma ütlen talle Raiks, Raigo tundub nii ametlik - diivani peal ja mina lihtsalt rääkisin suusoojaks enam-vähem, kuida ma olen mõelnud, et tahaks kunagi välismaal elada. Raiks ütles, et tal on täpselt sama case," ütles Kaisa ja lisas, et peagi jõuti mõttele, et mõlemad tahaksid Balile minna. Kumbki polnud seal käinud, aga midagi kutsus neid sinna. Kahjuks tegi aga pandeemia nende esialgsed plaanid ringi, kuid peatset reisimist siiski ei takistanud. "Bali löödi lukku ja tiksusime kodus. Ma ütlesin Raiksile, et me lähme. Mul ükskõik kuhu, kasvõi Horvaatiasse või Hispaaniasse. AInuke koht, mis lahti oli...."

Miks läks Kaisa hetkel Austraalias elades ka kooli õppima? Kuidas on tal õnnestunud distantsilt oma juhendatava grupiga usaldus ja side säilitada? Kuidas Kaisa ja Raigo reisiplaanid lõpuks kulgesid? Vaata-kuula sellest ja paljust muust päises olevast videost!

Lisaks vaata ka esimest osa Anu Saagimiga SIIT.

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”