Reklaam sulgub sekundi pärast

Evert Poom avameelselt oma tervisemurest: ma läksin teraapiasse, sest see oli nii hull

"KÄTŠ!"

Juutuuberile ja tiktokkerile Evert Poomile on sotsiaalne ärevus varasemalt suuri probleeme põhjustanud, mistõttu on ta ka paljusid üritusi ja kokkusaamisi vältinud. Koos terapeudi abiga on ta saanud sellele paljuski lahendust ning ütleb, et asi läheb aina paremaks.

Juutuuber ja tiktokker Evert Poom tunnistas Kristina Pärtelpoja juhitava video-podcast’i „KÄTŠ!“ alguses, et on veidi närvis. Teadupoolest ta intervjuusid eriti ei anna. „Ma ei tea, miks ma tunnen ebamugavalt,“ ütles Evert ja andis mõista, et teda on tihti igale poole kutsutud.

Kristina tõi välja, et julge ütlemisega Evert on päriselus palju häbelikum. „Ma tean, see on veider. Ma olen pigem introvertne inimene,“ vastas Evert.

Kristina uuris, kas „paar pokaali“ aitab kaasa sellele, et Evert näiteks Marko Reikopi mõtetest end vaevata ei lase. Evert ei osanud täpset põhjust öelda. „Ma ei tea, mis see on. Ma lihtsalt kuidagi lasen vabaks ja mängin lolli põhimõtteliselt.“

Ka ütles Evert, et elab täna suunamudija tööga ära. Samuti lisas ta, et huvitub reklaamimaastikust ja on õppinud Londonis reklaamindust. Eestis on ta saanud tööpakkumisi ka reklaamiagentuuridelt, kuid seal täiskohaga töötamine kärbiks oluliselt aega, mida ta sotsiaalmeediale pühendada saaks.

Kristina tõi välja, et paljudel avaliku elu tegelastel on raskusi kriitika kannatamisega ning uuris Evertilt, kuidas tema sellega toime tuleb. „Ma just hakkasin mõtlema selle peale, kui sa praegu räägid. Ma kuidagi ka alati ei pane tähele neid. Muidugi alati kirjutatakse kirjutatakse TikTokis „pede“, või midagi,“ ütles Evert ja lisas, et selliseid kommentaare ta tõsiselt ei võta.

Influentserite ühisüritusest rääkides tõi Evert taas välja oma sotsiaalse ärevuse küsimuse. Ta mainis, et on erinevatel üritustel viimasel ajal palju rohkem käinud, kuid varem nõudis see temalt palju suuremat eneseületamist. Viimasel ajal see teda aga nii väga ei häiri. "See on mingi sotsiaalse ärevuse teema. Varem oli väga hull, ma üldse ei käinud. Siis ma hakkasin vaikselt käima ja see läheb aina paremaks. Ma läksin teraapiasse ka sellega, see oli nii hull, et ma ei suutnud midagi teha põhimõtteliselt," avalikustas ta.

"Üks kommentaar, mida terapeut ütles, et iga kord, kui mingi selline asi tuleb, siis ma teen valiku, kas see läheb hullemaks või paremaks. Iga kord, kui ma annan alla sotsiaalsele ärevusele, siis järgmine kord on mul palju hullem. Aga nüüd ma olengi tähele pannud, et ma võtan teadlikult selle sammu, et ma lähen sinna. Ja siis ma olengi tähele pannud, et iga kord läheb aina paremaks.“

Millal tuleb Evertilt uus video? „Kell tiksub, varsti on aasta täis eelmisest videost. Võib-olla varsti,“ vastas ta.

Vaata lähemalt videopodcastist "Kätš"!

"Käts!" videopodcasti toetaja Kooker, on tuntud oma suurepäraste soolaste ja magusate minipannkookide poolest! Kooker omab nelja kohvikut Tallinnas, kuid kui soovid nautida nende imemaitsvaid pannkooke mugavalt kodust väljas, saad tellida need otse Kookeri e-poest.

Lai valik erinevaid valmispakette, mis sobivad suurepäraselt igale maitsele ja sündmusele. Lisaks on võimalik tulla ja pakkuda maitsvaid pannkooke ka sinu enda üritusel, tellides kohapeale rändpann või minitreiler. Kooker on alati valmis pakkuma parimat pannkoogielamust, kus iganes sa seda vajad!

Kommentaarid puuduvad