Reklaam sulgub sekundi pärast

Desiree Mummi julge eksperiment: sain sadu kirju ja päästsin kaks naist vägivaldsest suhtest

Näitleja, laulja ja sisulooja Desiree Mumm võttis hiljuti vastu uue tööalase väljakutse TV3s, kus ta ka varasemalt erinevaid projekte on teinud. Saates „KÄTŠ!” meenutas ta muu hulgas oma paar aastat tagasi tehtud TikToki eksperimenti, mis tõi talle ligi 300 kirja ning viis kahe naise vägivaldsest suhtest pääsemiseni.

Ka Kristinale jäi Desiree esmakordselt silma just on TikTokis tehtud eksperimendi tõttu. „Kui ma õigesti mäletan, siis jäid mulle esimest korda silma, kui olid blond ja tegid TikTokis neid petmise teste. Kes ei tea, siis tüdrukud kirjutasid Desireele, et kirjuta mu peikale, et [testida] kas ta on lojaalne. Sa kirjutasid peikadele ja tegid cheating test’e. Kus üldse tuli mõte neid tegema hakata?”

Desiree vastas, et see polnud tema originaalidee, vaid sai inspiratsioon ühelt välismaa sisuloojalt. „Vist Austraalias, kui ma õigesti mäletan. Ma mõtlesin, et päris äge. Need lood olid hullumeelsed. Mõtlesin, et huvitav-huvitav, kuidas sellisel asjal Eestis läheks? Ma olin äsja teinud endale TikToki ja see oli asi, millega võiks katsetada ja algust teha.”

Eksperiment lõppes kolmesaja kirjaga, millest Desiree valis välja paarkümmend, mida ta ka avalikult kajastas. Ühe hullumeelse juhtumina toob ta välja raseda naise, kelle mees üritas teda petta. „Ma suutsin kaks naist päästa vägivaldsest suhtest. Need kaks lugu on mul siiamaani südames. Kuigi ma sain väga palju viha selle eest, sündis sellest ka head.”

Eksperimendist tegi reaktsioonivideo ka Andrei Zevakin. Desiree kirjeldab, et ta käed hakkasid värisema, kui nägi, et „Detektiiv Desiree” pealkirjaga video läheb ühe tunni pärast Youtube’is eetrisse.

„See oli ärev hetk, käed värisesid. Ma küsisin Andreilt, et mis asi see on ja ta vastas, et siis näed. Video oli minu suhtes väga hea, pani mind positiivsesse valgusesse õnneks.”

Saate salvestamise ajaks oli Desiree värskelt asunud tööle TV3 portaalis, mistõttu tuli see uudis saates Kristinale üllatusena.

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad