Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte endine mänedžer Hanna Gretha meenutab skandaali: sain juba järgmisel päeval uue pakkumise

Brigitte endine mänedžer Hanna Gretha Liiva ütles, et hoolimata suurest skandaalist, pole tal mingeid traumasid ning eelnev töö andis talle suure kogemuste pagasi. Praegu on tal ühelt poolt rohkem aega iseendale, teiselt poolt sai ta pärast eelmise töö lõppemist kiiresti uusi pakkumisi.

Kristina Pärtelpoja juhitava video-podcast'i „KÄTŠ!“ kolmanda hooaja esimene külaline oli BSH endine mänedžer Hanna Gretha Liiva, kes sai avalikkusele lähemalt tuttavaks kõigest umbes pool aastat tagasi. Pealinnas sündinud ja eluaeg kasvanud ning ülikoolis ettevõtlust ja ärijuhtimist õppinud Hanna Gretha alustas oma tööelu sarnaselt Kristinaga baaritööd tehes.

Hanna Gretha sõnul andis baaritöö tema edasisele karjäärile hea hoo. „Ma arvan, et baaritöö ja klienditeenindus on tegelikult raske ja see annab hea aluse. Ma arvan, et see ongi [põhjus], miks paljusi asju viitsin teha, kui enda asja ajan. Ei ole nii, et lähen kontorisse üheksast viieni, kus sul on tööülesanded ees, tööd tuleb ja tuleb. Tegelikult sa pead ise otsima ja vaeva nägema, et pildis olla.“

Tänaseks käib meedias Hannaga kaasas tiitel "endine", viidates lõppenud koostööle Brigitte Susanne Hundiga, läbi mille ta laiemalt tuntuks saigi. Kristina küsis, kas Hanna teeks veel mänedžeri tööd või sai ta sellest kõigest ka mingi trauma? „Ei ole trauma, viimased paar aastat on kuidagi nii palju andnud ja mind ei üllata mitte miski ja miski ei tundu ületamatu. Mul ei ole traumat, et mitte kunagi elus ei tee. Tšill! Igale poole ei jookse, võib-olla olen muutunud ettevaatlikumaks, nüüd tead täpselt, mida vaadata ja mida mitte. Ongi rohkem ikkagi enda eest seismise ja endale elamise faas."

Kristina uuris Hannalt, kas ta ongi eluaeg rahulik olnud, ei draamatse ega tülitse, samal ajal kui tema kõrval on väga energilised ja tuld täis inimesed. Hanna vastas, et ta ei lähe väga lollustega kaasa. „Ma olen seda tüüpi inimene. Ma küll kannatan kaua ja võin palju s**** võtta ja vaikida maha enda tundeid, et ah, see pole midagi, ei peagi, vahet pole, elan üle. Aga üks hetk käib ära….“

Küsimusele, kas Hanna enda arvates eelneva tööga ka midagi valesti tegi, vastast ta, et sellega seonduv on 95% suuremaks puhutud. "Ma ei ütle, et valesti, aga võib-olla oleks võinud teatud asju serveerida ja käituda teistmoodi. Aga suures pildis, miks mul nii okei või tšill on: ma olen hästi empaatiline. Ma ei ole kunagi öelnud, et ma olen täiuslik. Vahel ikka teen midagi, mida võib-olla ei peaks."

Uutest töövõimalustest rääkides mainis Hanna, et muretses alguses, mis küll pärast Brigittega koostöö lõppemist saama hakkab. "Mõtlesingi, et issand jumal, mis nüüd saab, nüüd on nii avalikult. Aga järgmine päev juba sain ühe ettepaneku ja sealt läks kõik väga sujuvalt ja ajan juba uusi asju uute inimestega. Nüüd mingis mõttes anti mulle platvorm, et enda brändi kasutada. Loll oleks seda kasutamata jätta."

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Käts!" videopodcasti toetaja on kodumaine luksuslikke iluvitamiine tootev bränd Ultimate Beauty! Tutvu uhiuue ilu- ja tervisetoote - Beauty Sleep kummikommidega, mis tagavad üheaegselt sügava ja kvaliteetse une ning särava ja niisutatud naha tänu hüaluroonhappele. 

Kommentaarid puuduvad