Reklaam sulgub sekundi pärast

Ameerikas raamatuid müünud Uudo Sepp: vahel küsiti, et miks ma selle asemel hoopis kusagil ei laula

Uudo Sepp käis suvel Ameerikas raamatuid müümas eesmärgiga ennast arendada ning koges seal omajagu põnevat. Samuti üritas ta igal võimalusel ameeriklastele Eestit reklaamida ning esines neile ka kitarri saatel. "Rahalises mõttes teenib seal küll. Teenisin kulutused esimeste nädalatega tasa," ütles ta Kristina Pärtelpojale saates "KÄTŠ!".

Ameerika seiklustest rääkides küsis Kristina Uudolt, kas ettevõtmine oli talle lisaks isiklikule arengule kasulik ka rahaliselt ning kas ta soovitaks seda teistele ka materiaalsest plaanist lähtuvalt. „Oleneb, kui palju sa suudad ette valmistada.  Samas sa ei saa liiga palju ette valmistada. Sa ei tea mis, iga ukse taga ootab. Kuidas sina reageerid, mis sind iga ukse taga ootab ja kõik terve kompott kokku. Oleneb täiesti sellest, milline inimene sa tegelikult oled, kas sa oled suhtleja jne. Rahalises mõttes...tegelikult teenib küll. See raha, mis me sisse panime sinna, oli esimeste nädalatega juba tagasi teenitud põhimõtteliselt. Eesmärgi pead paika panema. Mina läksin sinna, et ennast arendada, et endast paremini aru saada, miks ma teen teatud otsuseid, miks ma olen olnud vahel selline nagu ma olen, ma olen nendele kõigele vastuse saanud.”

Lisaks eelnevale kasutas Uudo ka igat võimalust Eestile positiivset reklaami teha. "Oojaa, ma olin suur eputaja, koguaeg kõikide käest: do you know where Estonia is?“ Kusjuures enamus ei teadnud ja arvasid, kas see on osake kusagilt lõunast. Ameerikas inimesed nii väga kohe Euroopa kohta ei osanud vastata. Siis ma sain jälle seletada, et vaadake meie rabasid, vaadake, see on loss ja see on Eesti lipp. Kas see ei ole kõige patriootlikum lipp, mis te olete näinud? Ja siis USAkad vastasid, et vaata USA lippu (naerab)!" ütles Uudo ja lisas, et tihti võttis ta ka kitarri kätte ja hakkas laulma, mille peale küsiti, et mida sa siin teed, miks sa kusagil ei laula?

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad