Reklaam sulgub sekundi pärast

Kui on nõudlust, on ka pakkumist! Oprah Wifrey toob ekraanile uue kaaluteemalise erisaate

Oprah Winfrey 66. Grammy auhindade galal, 2024. aastal.
Oprah Winfrey 66. Grammy auhindade galal, 2024. aastal. — FOTO: Chris Pizzello / Scanpix

Nädal tagasi kirjutasime, et Oprah Winfrey lahkub kaalujälgijate organisatsiooni Weight Watchersi juhatusest pärast kaheksat aastat selles rollis. Nüüd vahendab CNN, et naine juhib peagi erisaadet, et rääkida taas kord ekspertidega kaalulangetusravimitest ja sellega seonduvast. Teisisõnu: olulise organisatsiooni juhatusest on ta taandunud, kuid mitte valdkonnatööst laiemalt.

Organisatsioonist lahkumine ei tähenda, et Oprah Winfrey jääb kaaluteemalisest tööst ja diskussioonist kõrvale. Telemogul võtab ette uue erisaate kaalulangetamiseks mõeldud retseptiravimite mõjust. Saate ingliskeelne nimetus saab olema „An Oprah Special: Shame, Blame and the Weight Loss Revolution”. Spetsiaalme üritus jõuab huvilistele eetrisse 18 märtsil ABC’s ning järgmisel päeval Hulu’s.

Erisaade filmitakse saatepubliku ees koos meditsiiniekspertidega ning pressiteate kohaselt on selle eesmärgiks arutada olulisi küsimusi ja muresid, „mis puudutavad läbi kehakaalu meie tervist, majandust, elustiili ja kultuuri”. „See on väga isiklik teema nii mulle kui ka sadadele miljonitele inimestele üle kogu maailma, kes on aastaid võidelnud suure kehakaalu ja rasvumisega,” ütles Winfrey pressiteates.

„Eriüritus toob kokku meditsiinieksperdid, juhid ja inimesed, kes peavad antud teemal igapäevast võitlust, et rääkida tervislikust võrdsusest (ingl health equity) ja rasvumisest, mis aitaks lõpuks vabaneda kaaluga seonduvast eelarvamustest ja häbimärgistusest.”

Naise enda tippkaal oli 107 kilo. „Ma ei tea, kas on veel ühtegi avaliku elu tegelast, kelle kaaluvõitlust on aastate jooksul sama palju ekspluateeritud kui minu puhul.”

Disney Television Groupi president Craig Erwich ütles, et ootab üritust väga. „Ma ei kujuta ette temast kedagi paremat, kes suudaks juhtida sisukat vestlust nii kriitilisel teemal, mis puudutab meie kõigi elusid.”

Loe lähemalt SIIT.

Kommentaarid puuduvad