USA varjab UFOsid? Tunnistaja esitas vande all tõendeid tulnukate olemasolust

Tunnistaja andis kohtus tõendeid UFOde olemasolust
Tunnistaja andis kohtus tõendeid UFOde olemasolust — FOTO: Getty Images via AFP/Scanpix

USAs toimus istung, kus endine luureametnik esitas USA valitsuse ja UFOde kohta mitmeid jahmatavaid süüdistusi, kuid väidete suhtes jäid siiski õhku kahtlused.

Pole üllatav, et istung tekitas USA-s ja kogu maailmas tohutut huvi, kuna kolm peamist tunnistajat, sealhulgas David Grusch, endine luureametnik, väitsid juunis, et USA valduses on “terved ja osaliselt terved” tulnukate sõidukid.

UFO-dest on viimastel aastatel saanud kuum uudis. USA sõjavägi ütleb, et üritab aktiivselt uurida väikest arvu vaatlusi, millele pole selget seletust. 

Kohtuistungil ei ilmnenud tulnukate kohta uusi paljastusi, kuid tunnistajad esitasid jahmatavaid väiteid ja üldist tunnet, et kuskil USA valitsuses toimub varjamine. 

Mitte kõiki ei veennud Gruschi tunnistus. Kohati paistis ta vande all vähem jutukana kui varem antud meediaintervjuudes.

Juunis NewsNationile antud intervjuus väitis Grusch, et valitsusel on “väga suur, nagu jalgpalliväljaku suurune” tulnukate laev, samas kui ta ütles Prantsuse ajalehele Le Parisien, et USA käsutuses on “kellataoline asi”, mille Benito Mussolini valitsus 1933. aastal Põhja-Itaaliast avastas.

Istungil ei soovinud ta nende väidete üksikasjadesse laskuda, viidates turvaprobleemidele.

Vabariiklane Glenn Grothman kirjeldas oma istungi lõpusõnades, et koosolek on olnud väga valgustav ja ütles, et usub, et sellele järgneb seadusandlus.

Riikliku julgeoleku, piiri- ja välisasjade allkomisjoni esimees Grothman ütles: “Ilmselt arvan, et paljud meist ootavad pikisilmi vastuseid privaatsemas keskkonnas. Ma eeldan, et sellest sünnib mõni seadusandlus.”

Kommentaarid puuduvad