Tehtud! TV3 uudistetoimetuse ja televaatajate abiga viiakse Ukrainasse uus sauna- ja pesumaja

TV3 uudistetoimetus on terve suve näinud vaeva ja teinud tööd, et koguda raha sauna ning pesumaja jaoks, mille saadame üheskoos Ukraina sõduritele, et neil oleks võimalik pesta end pesta ning oma varustust, mis annaks juurde jaksu vabaduse eest võidelda. Projekt on tänaseks edukalt lõppenud!

Tänu nii TV3 uudistetoimetuse kui ka heade televaatajate abile on lõpuks valmis saanud saun koos pesumajaga, mis asub peagi Ukraina poole teele, et sõduritel oleks rindel rohkem jaksu vabaduse eest võidelda. Kuidas kõik alguse sai? Alates juunikuust on terve TV3 uudistetoimetus teinud oma põhitöö kõrvalt ka lisatööd – kes proovis klienditeenindaja ametit, kes andis oma panuse hooldajana, kes teenis raha tänavamuusikuna ja palju muud. Kogu teenitud raha koos televaatajate annetustega on läinud selle tarbeks, et saata Ukraina sõduritele rindele üks korralik saun ja pesumaja. Nädala jooksul saab saunatatud ning riided pestud terve pataljoni jagu mehi.

Sauna ja pesuruumi ehitasid valmis ettevõtete HUUM ja Aurum töötajad ning seda samuti heategevuslikus korras, nii mõnigi päev hiliste õhtutundideni. Ühise peoga tähistati pesukompleksi valmimist. Muidugi ei saaks saata ukrainlastele sauna, mille headusesse ise ei usuta, sestap proovis reporter omal nahal järgi, kui head leili sealt saab.

Vaatal ähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad