Reklaam sulgub sekundi pärast

SUUR GALERII | LHV maijooks tõi kokku tuhanded neiud ja naised

LHV Maijooks
LHV Maijooks — FOTO: Silver Siilak

Täna toimub Tallinna Lauluväljakul juba 37. korda traditsiooniline LHV maijooks, kuhu kogunesid kokku tuhanded neiud ja naised. Vaata suurt galeriid ja leia end või oma tuttavad üles!

Laupäeval kell 13 starditi Tallinna Lauluväljaku Mere alleelt seitsmekilomeetri pikkusele LHV Maijooksu rajale. Maijooksu starteriks oli telesaatejuht Reet Linna.

Favoriitidena läksid seitsmekilomeetrise jooksu starti Kaisa Kukk, Jekaterina Mirotvortseva, Evelin Talts ning mitmed teised. 

Vaata suurt galeriid maijooksult!

LHV Maijooksu programmi kuuluvad ka Limpa lastejooksud, toimub tervisemess, avatud on eksklusiivne meestehoid ning suurel kevadkontserdil astub üles Smilers. 

Sõit Tallinna ühissõidukites on kõigile LHV Maijooksu osalejatele ajavahemikul 16.-18.mail 2024 tasuta. QR-koodi leiad SIIT. Neile, kes soovivad aga rattaga tulla, on avatud rattaparkla. Rattaparkla asub Lauluväljaku Mere väravas. Sinna saab jätta jalgrattaid, mis on lukustatud. Võta rattalukk kaasa! Kaugemalt tulijatele teadmiseks, et autod saab parkida Eesti Näituste suurde parklasse või ümberkaudsetesse tasulistesse parklatesse.

LHV Maijooksul järgitakse teisigi keskkonnasõbralike ürituste juhiseid ning osalejate ja külaliste teenindamisel kasutatakse Ringo Eco koduskasutatavaid sööginõusid ja joogitopse. 

Koostöös Tallinna linna ja rahvusvahelise projektiga BaltiPlast pööratakse erilist tähelepanu ühekorraplasti ja plastpakendite kasutamise vältimisele ja vähendamisele Läänemere piirkonnas. Seetõttu on sel aastal vähendatud põhijooksude rinnasiltide suurust ning lastejooksude rinnakleepsud on lausa poole väiksemad kui varem. 

Eesti suurimal naiste tervise- ja liikumissündmusel on kolmekümne kuue aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle kahesaja tuhande tubli naise. Esimene Maijooks toimus juba 1988. aastal.