Reklaam sulgub sekundi pärast

“Sõbra suvilas on odavam kui hotellis.” Kui palju plaanitakse puhkusel kulutada?

Juulikuu on märkamatult jõudnud peaaegu poole peale ning paljud inimesed saavad lõpuks aja maha võtta ja suvepuhkust nautida. Mida sel ajal teha plaanitakse ning kui palju sellega seonduvalt raha kulutatakse, uuris TV3 portaali reporter inimestelt Tallinna kesklinnas.

Tuleb välja, et suursuguseid ja ebatavalisi puhkuseplaane tänaval küsitletud inimestel lähiajal ei ole ning suve teist poolt plaanitakse nautida heas mõttes tavalisel viisil - käia rannas, väisata mõnda suveüritust, avastada metsasid ja rabasid. Konkreetsetest linnadest toodi välja nii Võsu kui Pärnu. Siiski ütles üks vastaja, et Eestis pole midagi huvitavat ning sestap on temal plaan sõpradega Hispaaniasse sõita.

Nii mõnelgi vastajal puudusid plaanid sootuks ning jutust kumas läbi, et töiste tegemiste tõttu polegi puhkamiseks eriti aega. Üks noormees teeb aga juba plaane, et järgmine suvi võimalikult meeldivalt kulgeks: "Hetkel plaanin sõbraga tööd teha. Arendan programmi, et saaksin järgmise suve natukene rikkamalt veeta. Järgmise suve nimel teen tööd ja sel suvel palju ei puhka."

Kui suur rahasumma puhkamise peale tõenäoliselt kulub? Vastused olid varieeruvad. Soomest pärit mees tõi välja, et umbes tuhat eurot kolme nädala peale, mis on väga odav, sest hotellide asemel veedab ta aega oma eestlastest sõprade suvilates.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad