Reklaam sulgub sekundi pärast

PÖÖRASED VIDEOD | Noored jooksid kaubanduskeskuses jagatud tasuta jäätisele tormi

Kristiine Keskus
Kristiine Keskus — FOTO: Rauno Volmar/Delfi Meedia/kuvatõmmis

Räägitakse, et tasuta lõunaid pole olemas. Kristiine Keskus otsustas aga, et nemad murravad müüte ning korraldasid teisipäeva õhtul kampaania, kus jagasid keskuses tasuta jäätiseid. Antud üritus meelitas kohale suured rahvamassid, mis tekitasid keskuses suisa kaose.

Teisipäeval, 16. aprillil kell 16.00-20.00 toimus Tallinnas Kristiine Keskuses "Tasuta jätsi päev". Seal jagati külastajatele rohkem kui 2000 Ben&Jerry'se jäätist. "Tasub varakult kohal olla, sest jäätis võib iga kell otsa saada!" seisis Kristiine Keskuse Facebooki lehel. Facebooki tehtud event'ile oli üle 3000 inimese pannud märke, et nad on üritusest huvitatud. 

Üsna pea hakkasid ka TikTokis levima videod, kus on näha, et tasuta jäätise soovijad suisa ummistasid keskuse. Videotest on näha, et peaasjalikult olid kohale tulnud just noored. 

Videod on kihama löönud ka TikToki kommentaariumid. Ühed leiavad, et tegemist on väga laheda ettevõtmisega, teised aga küsisid, et kas ühe jäätise pärast tasub sellist asja ette võtta. 

Võtsime kommentaari saamiseks ühendust ka Kristiine Keskusega. Sündmuse korraldaja, Polhelmi esindaja Külli Piibar sõnas, et Ben & Jerry’s Tasuta jätsi päev on ülemaailmne üritus, mis toimub igal aastal kogu maailmas samal päeval ning mille raames jagati ära kokku rekordiliselt üle miljoni tasuta jäätise. "1979. aastal alguse saanud Tasuta jätsi päeva traditsiooni eesmärgiks on alati olnud soov anda kogukonnale tagasi ja fänne toetuse eest tänada. Üritus oli väga meeleolukas, kokku jagasime ära ligikaudu 2400 jäätist ning tänu suurele rahvahulgale oli jäätis otsas juba pooleteise tunniga. Enamjaolt olid huvilisteks koolilapsed ning noored. Küll aga oli rahva seas ka vanemaid jäätisefänne," sõnas Piibar.

Kristiine keskuse juht Kristjan Maaroos lisas omaltpoolt, et sündmus oli oodatust populaarsem. "Täpset inimeste arvu on keeruline öelda, kuid keskuse aatriumis oli jäätisesaba pikk ning kogu jäätis sai rekordkiirusel jagatud."

@jellynig ♬ original sound - JellyBook
@jellynig ♬ original sound - JellyBook

Kommentaarid puuduvad