Online kasiino tegi Kadrioru valgusfestivalil ilma loata reklaami! Pargi esindaja: see on ebaeetiline

Lugeja pilt
Lugeja pilt "Valgus Kõnnib" festivalilt — FOTO: Erakogu

Tähelepanelik lugeja märkas, et nädalavahetusel toimunud kogupere üritusel “Valgus Kõnnib” võis näha Kadrioru pargis vaatepilti, kuidas online kasiino teeb endale reklaami. Selgub, et selline käitumine oli kooskõlastamata ja ebaeetiline.

”Meie kurvastuseks ei olnud me Nutz online kasiino tegevusest teadlikud. Kogu meie ürituse meeskonda oli informeeritud, keda võib millistele aladele lubada. Arvatavasti suurte rahvahulkade tõttu jäid antud Nutz tegelased meile märkamata,” sõnas Kadrioru pargi haldusosakonna juhataja Erkki Terras.

Praeguseks ei tea, milline oli Nutz kasiino eesmärk. ”Saame ainult oletada, et tegevus oli korraldatud turunduslikel kavatsustel. “Valgus Kõnnib” festival on peresõbralik üritus, kust keelasime ka alkohoolsete toodetega kauplemise. Me ei poolda online kasiino Nutz käitumist ja oma toodete turundamist meie festivalil,” rõhutab Terras.

Ta kinnitab, et pole selliseks tegevuseks luba andnud ja kogu kollektiiv taunib sellist käitumist. ”Hetkel oli tegemist siiski omavolilise tegevusega. Pöördume antud küsimuses ka korrakaitsjate poole ja Nutz kasiino poole selgitamaks meie seisukohta seoses nende tegevusega ja palumaks “Valgus Kõnnib” festivalil omavoliliselt tehtud foto- ja videomaterjalid kustutada,” märgib Terras.

Kadrioru park ja “Valgus Kõnnib” festivali meeskond on arvamusel, et online kasiino käitumine “Valgus Kõnnib” festivalil oli äärmiselt ebaeetiline ja nad ei oleks tohtinud oma teenuseid peresõbralikul üritusel reklaamida. ”Usume, et selleks on teised kohad, kus seda legaalselt ja korrektselt teha. Võtame kindlasti omapoolsed meetmed kasutusele, et antud küsimust lahendada ja samuti sellist tegevust ka tulevikus vältida,” lausub Terras.

Kommentaarid puuduvad