Reklaam sulgub sekundi pärast

Nahaalsed autojuhid rikkusid rapsipõllu: pidin esimese reaktsioonina kombaini otsast alla kukkuma!

"Seitsmesed uudised" vahendab, et Järvamaal on pätid rikkunud ära kohaliku põllumehe rapsipõllu. Asja uurib politsei ning karistus võib tulla karm. Olenevalt sellest, kui suureks kahju kujuneb, võivad tegijat või tegijaid ees oodata ka trellid.

Võib meele paganama mõruks teha, kui niigi tänu ilmale sel aastal viletsamat saaki koristama tulles avastada, et põld on korralikult ära solgitud. Täpselt nii juhtus Järvamaal.

"Jõudsin täna järjega kombainiga siia ja pidin esimese reaktsioonina kombaini otsast alla kukkuma. Mingi vend on enda arvates väga lahe olnud ja on siin pidanud võidusõitu või teinud mingit pulli ja mulle siia mingisuguse parsaga raja sisse kütnud. Siin on ikka kilomeetrite viisi seda kahju tekitatud," ütles Paistevälja OÜ juht Mihkel Mändla ja lisas, et täpne kahju on selgitamisel, kuid jääb kindlasti tuhandetesse eurodesse.

Mihkel Mändla tõdeb, et sel aastal on olnud olud tervikuna ebasoodsad – kevad oli kuiv ja külm, koristusaeg vihmane ja tagatipuks peab veel sellise idiootsusega kokku põrkama. Tema sõnul pole varem kuulda olnud, et enne saagikoristust oleks kellegi põldu sellisel määral solgitud ja suure vilja sees autoga kihutatud, aeg-ajalt on ainult mootorsaani või ATV-ga talvisel ajal põllul kihutatud. "Eks ta peab ikka midagi tarbinud olema, aga ma isegi ei kujuta ette, mida...kolm kilo liimi nuusutama või midagi sellist."

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Näita 5 kommentaari

Tahavad kolakat saada!

Vasta

Ega mõistus pole oma teha. Poest ka ei saa osta. Kui süüdlane kätte saadaks siis tuleb anda täie rauaga

Vasta

Mis nutad mõne tuhande pärast? Telefon maksab ka rohkem ja kui varastatakse siis politsei ei otsi. Arvad, et vilja pärast politsei end liigutab? Kui tahad tõesti pätti tabada siis otsi eradetektiive, nemad aitavad päriselt.

Vasta

Tänapäeva kasvatus toodabki ainult idioote

Vasta

lolle on leidunud alati, on praegu ja tuleb ka tulevikus.

Vasta