Reklaam sulgub sekundi pärast

LUGEJA FOTO | Milline üllatus! Prisma kliente tervitas eriti karvane kassapidaja

Prisma kauplus
Prisma kauplus — FOTO: Tiit Mõtus/Delfi Meedia

TV3.ee portaalile saadeti tore lugeja foto Kristiine Prismast, kus kliente tervitas eriti karvane kassapidaja - kaisukaru!

"Vot selline tore üllatus avanes Kristiine keskuse Prismat külastades. Mis siis viga vabatahtlikult kassasabasse seisma minna, kui kassapidaja lausa nii nunnu on," kirjutas lugeja tv3.ee portaalile. Kaasas oli ka foto, kus oli näha kassaaparaadi taga istumas hiiglaslikku kaisukaru.

Prisma kliente tervitas karvane kassapidaja
Prisma kliente tervitas karvane kassapidaja — FOTO: Lugeja foto

Pöördusime kommentaari saamiseks ka Prisma enda poole, kelle esindaja Kristiina Tambergi sõnul võeti karu tööle asumine hästi vastu. "„Kassapidaja“ karu tekitas nii klientides kui kaupluse enda töötajates rõõmsat elevust ning selle üle on meil hea meel. Kristiine Prismas on tore huumorit hindav meeskond, kes mõtleb ikka midagi klientide ja enda tuju heaks tegemiseks välja," sõnab Tamberg.

"Eelmise aasta jõulude ajal näiteks kandsid töötajad tööl rõõmsaid jõulusokke ja pidevalt kujundatakse kaupluses vahvaid temaatilisi väljapanekuid vastavalt tähtpäevadele ja olulistele sündmustele," lisab Tamberg.

Tamberg soovitab kõigil klientidel hoida Prismasid külastades silmad lahti, sest jõuluperioodil võib leida nii mõndagi, mis pühadetuju lisab.

Kommentaarid puuduvad