Reklaam sulgub sekundi pärast

Galerii | Kas tõesti koledaim jõulupuu? Raekoja platsi kuusk tekitab rahvas pahameelt

Tallinna Raekoja platsil kõrgub juba möödunud neljapäevast linna tänavune esinduskuusk. Jõulupuu on pakkunud aga pahameelt rahvale.

Tänavuse jõulukuuse kohta on räägitud palju halba, kuna tegu on üpris pisikese puuga. Tavaliselt on kuusk sirgunud üle 20 meetri, kuid tänavune jääb eelmise aasta omale lausa 11 meetrit alla.

Sotsiaalmeedias on inimesed oma arvamust avaldanud. Üks kirjutas: "Käisin täna lapsega. Kõik muu oli sama, kuid kuusk näitab ilmselgelt meie majanduslikku olukorda. Nigel!"

Mitmed on jaganud oma arvamusi öeldes ühe sõna - "kole". 

Jõulukuuse kandidaate oli sel aastal 15, mis on mulluse 26 kõrval pigem vähe. Väljavalituks osutus lopsakas ja kahar Kiili vallast pärit 14-meetrine kuusepuu. Kuigi mõni pakutud kuusk oli väljavalitust kõrgem, oli sel muid puudujääke: näiteks kasvas see viltu või oli ühelt või teiselt poolt hõre.

„Olen kuulnud, et kuusk tundub osale linnarahvast justkui madalavõitu, aga kõrgusest tähtsamaks peamegi tegelikult seda, et kuusepuu moodustaks terviku ülejäänud jõulurüüs Raekoja platsiga. Praegu jõuluturg vaikselt kerkib ning rõõmuga vaatan, et meie kuusk sobib lava ja kioskite keskele väga hästi,“ sõnas kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Vaata selle aastast jõulukuuske ja jaga oma arvamust!

Kommentaarid puuduvad