Reklaam sulgub sekundi pärast

Ebameeldiv juhtum Silja Symphony pardal: hulk reisijaid korraldas orgia!

Tallink
Foto: Madis Veltman

Möödunud nädalavahetusel oli Silja Symphony reisil Helsingist Stockholmi suur seltskond svingereid, kes korraldasid laeval sisuliselt orgia. Teiste reisijate sõnul tundus grupi käitumine kohatu, kirjutab Iltalehti.

Väljaanne intervjueeris pardal olnud reisijat, kes sõnas, et öösel oli laeval kuulda karjumist. "Kui seltskond end täis jõi, hakkas asi selgemaks saama," sõnas allikas ning lisas, et laeval olid ka lapsed ning pered. 

Tallink Silja kommunikatsioonidirektor Marika Nöjd sõnas väljaandele, et ettevõtel polnud selle kohta eelinfot, et pardal viibivad svingerid. "Laevalt saadud info kohaselt hoiti kajutite uksi pidevalt lahti", rääkis Nöjd ning lisas, et ühes kajutis nähti alasti reisijaid.

Samuti võttis väljaandega ühendust teine reisija, kes lisas, et avalikes ruumides nähti napilt riides ja seksmänguasjadega inimesi. Rahva hulgas oli neid võimalik tuvastada punaste randmepaelade järgi. Nöjd sõnas, et laevapersonal andis grupile korralduse sulgeda kajutiuksed ja käituda korralikult.