Vürtsitüdrukute fännid, rõõmustage! Spice Girls tuleb taas kokku, et tähistada ühe liikme väärikat juubelit

Spice Girls
Foto: Scanpix

Kunagine populaarne menubänd Spice Girls plaanib taaskord koos esineda, kuna Ginger Spice ehk Geri Horner (kunagine Halliwell) tähistab sellel aastal oma 50. juubelit. Seekord tulevad kokku kõik bändiliikmed, vahendab Daily Mail.

6. augustil sündinud Geri tähistab oma 50. sünnipäeva ja sel puhul on ta kokku kutsunud kõik bändikaaslased. Horneri sünnipäeva tähistatakse septembrikuus ja ühtlasi selgub teatest, et sel korral liitub bändiga ka Posh Spice ehk Victoria Beckham, kes 2019. aastal loobus erinevatel põhjustel oma kunagise bändiga koos esinemisest.

Spice Girls oli Inglismaa tüdrukute popansambel, mis loodi 1994. aastal Londonis. Bänd läks laiali 2000. aastal, kuid tegutses taas 2007–2008. Koosseisu kuulusid Emma Bunton, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Melanie Brown ja Victoria Beckham.

Väidetavalt on vürtsitüdrukud elevil ja ei jõua ühist esinemist lausa ära oodata ning väärikat sünnipäeva tähistatakse uhke peoga. Suur pidu peetakse Oxfordshire’is asuvas mõisas, mis on muide ka Victoria ja tema abikaasa David Beckhami Cotswoldsis asuva häärberi lähedal. Kas kunagist menuansamblit näeb ka tulevikus koos lavalaudadel, seda näitab vaid aeg.

Kuula meenutuseks ka Spice Girls’ide ajatut hitti ”Wannabe”.

Kommentaarid puuduvad