Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Vau! Eesti bänd esines maailmakuulsa ansambli OneRepublicu tuuril soojendajana

Around The Sun ja OneRepublic
Around The Sun ja OneRepublic — FOTO: Erakogu

Ei juhtu just iga päev, et meie kodumaisel bändil avaneb võimalus soojendada mõnd välismaa artisti. Täpselt see õnnestus aga Eesti ansamblil Around the Sun.

“Mõned aastad tagasi olime tänavamuusikud, kellel oli unistus saada artistideks. Mängisime vanalinna tänavatel ja väikestel üritustel. Seejärel osalesime võistlusel NoorteBänd ja Eesti Laul. Kuid me otsisime alati midagi enamat. Midagi sellist, mis juhtub ainult filmides ja muusikute naiivsetes fantaasiates,” kirjeldab bänd oma teekonda.

Hiljuti käis maailmakuulus ansambel OneRepublic Baltikumis tuuri ja neil oli vaja soojendusbändi. Seega korraldasid nad konkursi kõigi bändide vahel, kus osales ka Aroound the Sun. Endalegi üllatuseks valitigi just nemad välja ja nii avanes bändil võimalus käia koos OneRepublicuga tuuril!

“Saime võimaluse esineda suurimatel Baltikumi areenidel Leedus, Lätis ja Eestis. Kui me astusime üles publiku ees, kus oli 12 000 inimest ühel areenil, saime lõpuks aru, et kõik on selles elus võimalik!” räägivad noormehed rõõmsalt.

Seal nende seiklused aga ei lõppenud. “Mõne kuu pärast külastas Tallinna veel üks maailmakuulus artist, LP ja me kirjutasime talle Instagramis, et oleme valmis teda soojendama. Talle meeldis see idee ja me esinesime veelkord!” sõnavad nad.

“Soovime, et võimalikult paljud inimesed usaldaksid oma unistusi ning mõistaksid, et kõik on võimalik, kui töötate ja usute!” õhkab bänd.

Nii pühendasid noormehed ka oma uue muusikavideo loole “Affection” just OneRepublicuga tuuritamisele!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI