Vägev! NOËP remiksis üht tänavust eurolugu ja sai loo autorilt kiita

Kollaaž

Tänavu esindas Portugali Eurovisioonil noor artist nimega Maro looga “Saudade”, mis oli pühendatud tema lahkunud vanaisale. Lugu jäi kõrvu ka meie Maarjamaa ühele kuulsaimale muusikule NOËPile, kellele meeldis see niivõrd palju, et otsustas loost remiksi teha.

NOËP postitas oma TikToki kontole video, kuidas tal Eurovisiooni vaadates tekkis idee luua Portugali loost tantsulisem versioon. Videos kirjeldab ta sammsammult, kuidas ta originaalloo tükkideks tegi ja sellele uue kõla andis.

Muusik jagas videot ka oma Instagrami kanalil ja palus, et inimesed tagasisidet annaks. Seepeale täitus kommentaarium ülipositiivsete sõnumitega, kus temalt paluti, et lugu ka ametlikes kanalites välja antaks. Näiteks avaldas oma arvamust ka dirigent Kristjan Järvi, kasutades selleks tule emojisid.

Lisaks kõigile neile positiivsetele kommenteerijatele jõudis video ka loo originaalse autori Maro endani, kes reageeris sellele oma TikToki kanalil. Paistab, et see meeldis talle, sest naeratus püsis neiu suul terve video vältel ja lõpus näitas ta oma poolehoidu ka püstise pöidlaga.

Nüüd jääb fännidel üle vaid oodata, kuniks muusikud uue ja tantsulisema versiooni loost ametlikult välja annavad!

Kuula ka, kuidas “Saudade” Eurovisioonil kõlas:

Kommentaarid puuduvad