Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Stefan viidi haiglasse: tundus, et asi hakkab paremuse poole minema, kuid…

Stefan
Foto: Silver Siilak

Möödunud nädalal teatas Stefan, et oli sunnitud haigestumise tõttu jätma ära oma esinemise Kölnis. Nüüd annab muusik teada, et olude sunnil toimetati ta sootuks haiglasse.

„Tahaksin jagada teiega, mis on vahepeal juhtunud. Olen olnud kopsupõletikus juba üle nädala. Vahepeal tundus, et asi hakkab paremuse poole minema, kuid testi tulemused näitasid teisiti,“ kirjutab Stefan oma sotsiaalmeedias.

„Mind suunati haiglasse, sest põletikunäitajad olid liiga kõrged. Tänu headele meditsiinitöötajatele olukord stabiliseerus,“ selgitas laulja.

Hetkel viibib Stefan Ida-Tallinna keskhaiglas. „Nüüd on olukord seal maal, et saan voodi serval istudes ja naeratades öelda, et vahel tuleb võtta aeg maha, muidu üks hetk teeb seda keha teie eest.“

Haiglasse minek tähendab ühtlasi seda, et Stefan on sunnitud oma tulevased esinemised mõneks ajaks tühistama. „Pean mõtlema eelkõige tervise peale,“ selgitab ta.

Vaatamata sellele jääb Stefan positiivseks. „Mis mulle rõõmu ja jõudu annab? Teie armas tagasiside sellest, kui väga teile mu uus lugu meeldib. Nii hea on näha, kui hästi on uus lugu vastu võetud nii raadios kui ka internetis. Ootan juba, et saaks lavale ja laulda seda koos teiega,“ lisas ta lõpetuseks.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI